در حال بارگذاری ...
تازه ترین اثر تئاتر معاصر تنکابن

پرتاب شدگی به گسست صحنه رفت

چیدمان اجرایی ایده و طرح رکسانا نجف، به کارگردانی فراز فلاح نژاد، از تاریخ بیست و هفتم مهر تا تاریخ هفتم آبان‏ماه سال جاری برای اجرا در شهر تنکابن پروانه‏ ی اجرای عمومی گرفته و اجرای این اثر در سالن بلک‏ باکس مجتمع فرهنگ و ارشاد اسلامی در پارک مادر تنکابن از روز سه ‏شنبه آغاز شده است.

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر از مازندران ، داریوش شافی سرپرست گروه تئاتر معاصر تنکابن افزود : چیدمان پرتاب شدگی به گسست صحنه رفت کاری  از گروه تئاتر معاصر تنکابن و از نوین‏ ترین شیوه‏ ها و فنون اجرایی در صحنه بهره می‏ برد. این اثر اولین اجرایی است که پس از افتتاح سالن بلک ‏باکس مجتمع فرهنگ و ارشاد اسلامی تنکابن به صورت رسمی در این سالن برای علاقمندان آماده ‏ی اجرا شده است.

شافی عنوان داشت:این برنامه مراسم آغاز اجرا با حضور پیشکسوتان عرصه‌ی هنر نمایش تنکابن آقایان متین،اوجانی،تاجدار،رضایی،مهراب حیدری و نیز مسؤولین اداره‌ی فرهنگ و ارشاد اسلامی تنکابن آقایان وفا سلیمانی نژاد،عبدالرضا عباسپور و محمدحسن صبوری همراه بود.در پایان اجرا نشست هم اندیشی صمیمانه‌ای همراه با نقد و تحلیل اثر با حضور مسؤولین و نیز چند چهره دیگر از اصحاب هنر و رسانه همچون ابوذر افشین و امید ساداتی برگزار شد.

داریوش شافی سرپرست گروه تئاتر معاصر تنکابن افزود:پس از حضور و تماشای این اثر متوجه می‌شویم که با نوع متفاوتی از نگاه به کنش در صحنه مواجه‌ایم که مخاطبان شرکتکنندگان اصلی آن هستند. داریوش شافی افزود:«این اثر به عنوان یکی از برنامه‌های گروه تئاتر معاصر تنکابن در راستای تولید آثار خلاق پژوهش محور و دانش بنیان و همچنین ایجاد فرهنگ شناخت و آشنایی با شیوه‌های نوین اجرا در شهر تنکابن به اجرا در آمده است و تا روز جمعه هفتم آبانماه هزار و چهارصد در مجتمع هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تنکابن واقع در پارک مادر پذیرای علاقمندان می‌باشد».

عوامل نمایش پرتاب شدگی به گستت:

ایده طراح و کارگردان : رکسانا نجف

کارگردانی اجرا : فراز فلاح نژاد

بازیگران ویدئویی : رکسانا نجف ، فاطمه دهقان نسب ، هلیا مهدیخانی

صداپیشگان : افسون دلخواه ، رکسانا نجف ، فراز فلاح نژاد

مولتی مدیا : فراز فلاح نژاد

تصویر برداران : فراز فلاح نژاد، میلاد فلاح

پرتاب شدگی به گسست مهر و آبان 1400 در مجتمع بلک باکس تنکابن به صحنه رفت

 
مطالب مرتبط

دبیر اجرایی سی‌و‌سومین جشنواره تئاتر استان مازندران:

موفقیت در تئاتر فقط با تماشاگر معنا پیدا می‌کند
دبیر اجرایی سی‌و‌سومین جشنواره تئاتر استان مازندران:

موفقیت در تئاتر فقط با تماشاگر معنا پیدا می‌کند

افشین رشیدی نویسنده و کارگردان دبیر اجرایی سی‌وسومین جشنواره تئاتر مازندران را به عهده داشت. رشیدی علاوه بر دبیری سی و سوم جشنواره تئاتر مازندران دبیر جشنواره سارویه و جشنواره دیالوگ را نیز درکارنامه خود دارد. وی که نویسنده بیش از 10 نمایشنامه است، از تجربیات خود و چالش ها و ...

|

آیین اختتامیه سی و دومین جشنواره تئاتر استان مازندران برگزار شد؛

راهیابی «سرخ او» و «ترس و لرز» به چهلمین جشنواره تئاتر فجر
آیین اختتامیه سی و دومین جشنواره تئاتر استان مازندران برگزار شد؛

راهیابی «سرخ او» و «ترس و لرز» به چهلمین جشنواره تئاتر فجر

بالاخره پس از چهار روز آیین اختتامیه سی و سومین جشنواره تئاتر استان مازندران هم با معرفی برگزیدگان این دوره به خط پایان رسید و نمایش های راهیابی «سرخ او» و «ترس و لرز» به عنوان نمایندگان استان مازندران برای حضور در چهلمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر به دبیرخانه این جشنواره ...

|

نظرات کاربران