در حال بارگذاری ...
مسئول سازمان بسیج هنرمندان سپاه کربلای استان:

جشنواره تئاتر خیابانی بسیج نیمه اول آذر در مازندران برگزار می‌شود

رئیس سازمان بسیج هنرمندان استان مازندران از بازبینی آثار پذیرفته شده جشنواره تئاتر خیابانی بسیج در روزهای سوم تا پنجم آبان ماه جاری خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر از مازندران ، حمیدرضا هراسانی رئیس سازمان بسیج هنرمندان استان مازندران از بازبینی آثار پذیرفته شده جشنواره تئاتر خیابانی بسیج در روز‌های سوم تا پنجم آبان خبر داد و اظهار داشت: از بین ۴۲ طرح ارسالی به دبیرخانه جشنواره، پس از بازخوانی، ۳۲ اثر به مرحله بازبینی راه یافتند که در این سه روز در ۱۱ شهر استان مورد بازبینی قرار می‌گیرند.

مسئول سازمان بسیج هنرمندان سپاه کربلای مازندران افزود:در این مرحله از جشنواره،هنرمندان و فعالان بنام عرصه هنر‌های نمایشی استان «عبدالرضا رشیدی» نویسنده،کارگردان و کارشناس ارشد تئاتر از رامسر،«امیرحسین(ایمان)فلاحت پیشه» کارگردان،بازیگر و کارشناس ارشد تئاتر از بابلسر و «سید حسین ساداتی» کارگردان،بازیگر و نویسنده تئاتر از ساری به عنوان داور حضور خواهند داشت.

حمیدرضا خراسانی افزود:نتایج بازبینی آثار ۸ آبان از طریق خبرگزاری‌ها و رسانه‌های عمومی اعلام خواهد شد.

وی از آماده سازی تمهیدات لازم برای برگزاری این جشنواره خبر داد و گفت:جشنواره تئاتر خیابانی بسیج نیمه اول آذر به میزبانی شهر‌های محمودآباد و سرخرود برگزار می‌شود.

رئیس سازمان بسیج هنرمندان سپاه کربلای مازندران تصریح کرد:جشنواره تئاتر خیابانی بسیج،به همت سازمان بسیج هنرمندان و با مشارکت و همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران،اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان،اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران،حوزه هنری استان،سپاه ناحیه محمودآباد و شهرداری محمودآباد و سرخرود برگزار خواهد شد.

حمیدرضا خراسانی گفت:جشنواره‌های تئاتر بسیج به صورت دوسالانه و برای پانزدهمین بار در استان برگزار می‌شود و هر‌سال شرکت کنندگان بیشتری را به سوی خود جلب می‌کند. امسال نیز این جشنواره قرار است با حضور گروه‌های برگزیده استان و با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و در فضای باز شهر‌های محموآباد و سرخرود برگزار شود.

 
مطالب مرتبط

مسئول سازمان بسیج هنرمندان سپاه کربلای مازندران خبرداد:

کارگاه‌های آموزشی جشنواره تئاتر خیابانی بسیج برگزار می‌شود
مسئول سازمان بسیج هنرمندان سپاه کربلای مازندران خبرداد:

کارگاه‌های آموزشی جشنواره تئاتر خیابانی بسیج برگزار می‌شود

هراسانی از برگزاری کارگاه های آموزشی جشنواره تئاتر خیابانی بسیج ویژه گروه های نمایشی راه یافته به مرحله نهایی این جشنواره با حضور «امیرحسین شریفی» خبر داد و گفت: این کارگاه ها سه روزه است.

|

آیین اختتامیه سی و دومین جشنواره تئاتر استان مازندران برگزار شد؛

راهیابی «سرخ او» و «ترس و لرز» به چهلمین جشنواره تئاتر فجر
آیین اختتامیه سی و دومین جشنواره تئاتر استان مازندران برگزار شد؛

راهیابی «سرخ او» و «ترس و لرز» به چهلمین جشنواره تئاتر فجر

بالاخره پس از چهار روز آیین اختتامیه سی و سومین جشنواره تئاتر استان مازندران هم با معرفی برگزیدگان این دوره به خط پایان رسید و نمایش های راهیابی «سرخ او» و «ترس و لرز» به عنوان نمایندگان استان مازندران برای حضور در چهلمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر به دبیرخانه این جشنواره ...

|

از سوی دبیرخانه

جدول اجرایی گروه های نمایشی جشنواره تئاتر استان مازندران منتشر شد
از سوی دبیرخانه

جدول اجرایی گروه های نمایشی جشنواره تئاتر استان مازندران منتشر شد

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر از مازندران ، حمیدرضا هراسانی رئیس سازمان بسیج هنرمندان گفت: هیئت انتخاب آثار این جشنواره، متشکل از عبدالرضا رشیدی، امیرحسین فلاحت پیشه و سیدحسین ساداتی پس از بازبینی 29 اثر در یازده شهر استان ، در نهایت 11 اثر را انتخاب کردند.

|

دبیر سی‌وسومین جشنواره تئاتر مازندران:

درخواست خانواده تئاتر  تکمیل تالار مرکزی ساری است
دبیر سی‌وسومین جشنواره تئاتر مازندران:

درخواست خانواده تئاتر تکمیل تالار مرکزی ساری است

مازندران تن‌ها استانی بود که بخش بازبینی جشنواره را امسال به صورت حضوری برگزار کرد و اکنون نیز شاهد استقبال چشمگیر مخاطبان بودیم. همه این نکات با همکاری خوب عوامل اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران محقق شد که از همه همراهان قدردانی می‌کنم.

|

نظرات کاربران