در حال بارگذاری ...
در فصل تئاتر تبرستان مازندران

کارگاه تخصصی نمایشنامه نویسی زیر نظر ایوب آقاخانی برگزار می‌شود

ایوب آقاخانی نویسنده بازیگر و کارگردان تئاتر کارگاه تخصصی نمایش نامه نویسی در مازندران را برگزار می‌کند

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر از مازندران، یاسر محمودی برنتی مسئول هنرهای نمایشی حوزه هنری مازندران در این باره گفت: کارگاه تخصصی نمایشنامه نویسی علاوه بر رویکرد آموزشی، نگاهی تولید محور داشته و علاقمندان می‌توانند ایده‌های اولیه نمایشی خود را به شکلی مجوز و تایپ شده برای حضور در این دوره آماده کرده و به شماره واتس اپ ۰۹۱۱۷۸۱۲۵۶۵ ارسال کنند.

وی افزود: در نظر داریم محور موضوعی آثار مورد نظر جهت تولید با در نظر گرفتن زیست بوم مازندران ( شخصیت ها و وقایع مهم تاریخی، آیین و آداب ویژه استان، اقلیم و جغرافیای مازندران و قصه های فولکلور) باشد.

محمودی برنتی با اشاره به این نکته که علاقمندان تا ۱۰ مهرماه فرصت دارند تا ایده های اولیه خود را جهت حضور در کارگاه فوق ارسال کنند گفت: فصل تئاتر تبرستان به شکل رایگان در دو دوره مجازی و حضوری است و در نهایت بنا به تشخیص مدرس به نویسندگان موفق گواهینامه اعطا شده و مجموعه ای از تولیدات نمایشنامه به چاپ خواهد رسید.

 این دوره آموزشی با برنامه ریزی واحد هنرهای نمایشی حوزه هنری مازندران و همکاری اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان مازندران برگزار می‌شود.
مطالب مرتبط

آیین اختتامیه سی و دومین جشنواره تئاتر استان مازندران برگزار شد؛

راهیابی «سرخ او» و «ترس و لرز» به چهلمین جشنواره تئاتر فجر
آیین اختتامیه سی و دومین جشنواره تئاتر استان مازندران برگزار شد؛

راهیابی «سرخ او» و «ترس و لرز» به چهلمین جشنواره تئاتر فجر

بالاخره پس از چهار روز آیین اختتامیه سی و سومین جشنواره تئاتر استان مازندران هم با معرفی برگزیدگان این دوره به خط پایان رسید و نمایش های راهیابی «سرخ او» و «ترس و لرز» به عنوان نمایندگان استان مازندران برای حضور در چهلمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر به دبیرخانه این جشنواره ...

|

از سوی دبیرخانه

جدول اجرایی گروه های نمایشی جشنواره تئاتر استان مازندران منتشر شد
از سوی دبیرخانه

جدول اجرایی گروه های نمایشی جشنواره تئاتر استان مازندران منتشر شد

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر از مازندران ، حمیدرضا هراسانی رئیس سازمان بسیج هنرمندان گفت: هیئت انتخاب آثار این جشنواره، متشکل از عبدالرضا رشیدی، امیرحسین فلاحت پیشه و سیدحسین ساداتی پس از بازبینی 29 اثر در یازده شهر استان ، در نهایت 11 اثر را انتخاب کردند.

|

نظرات کاربران