در حال بارگذاری ...
روابط عمومی انجمن نمایش استان خبرداد

اسناد تئاتر مازندران جمع آوری می‌شود

روابط عمومی انجمن نمایش مازندران طی اطلاعیه اعلام کرد : پروژه اسناد تئاتر مازندران جمع آوری و روی سایت ایران تئاتر بارگزاری خواهد شد .

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر از مازندران، روابط عمومی انجمن هنرهای نمایشی طی اطلاعیه ایی اعلام داشت: پروژه جمع آوری اسناد تئاتر مازندران در دستور کار انجمن قرار گرفت. در این‌ اطلاعیه آمده است: با توجه به ظرفیت ایجاد شده در سایت ایران تئاتر مبنی بر درخواست مدیران سایت طی اطلاعیه پروژه جمع آوری اسناد تئاتر مازندران در دستور کار این انجمن قرار گرفت.

هنرمندان و گروه‌های نمایشی ثبت شده در مرکز هنرهای نمایشی با توجه به این اطلاعیه در صورت اعلام آمادگی می‌توانند برای جمع آوری ثبت اسناد تئاتر(اجراهای صحنه ایی،اجراهای خیابانی،جشنواره)جهت بررسی و بارگزاری آرشیو دائمی سایت ایران تئاتر به انجمن نمایش مازندران ارسال نمایند.

شایان ذکر است گروه‌های نمایشی که طی ۵ سال گذشته از تابستان ۱۳۹۵ تا به امروز مستندات اجراهای نمایشی خود را شامل(پوستر،بروشور،۲ عکس با کیفیت از اجرای نمایش)در قالب لوح فشرده به انجمن هنرهای نمایشی استان مازندران ارسال نمایند تا پس از دریافت و تکمیل مراحل رایانه‌ای و بررسی جهت بارگزاری در پروژه اسناد تئاتر اقدامات لازم انجام شود.

در این اطلاعیه عنوان شده: گروه‌ها و یا هنرمندانی که مستندات اجرای خود را به غیر از قالب‌های ارائه داده شده در بالا بخواهند از طریق شماره تماس روابط عمومی در پیام رسان واتس آپ یا تلگرام اقدام و ارسال نمایند تحت هیچ عنوانی تایید نخواهد شد و از بررسی و بارگزاری در پروژه در سایت ایران تئاتر جلوگیری خواهد شد.

هنرمندان و گروه‌های نمایشی می‌توانند لوح فشرده مستندات خود را به آدرس:ساری،میدان امام خمینی(ره)،اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران،واحد تئاتر(سید رضا عمرانی نسب کارشناس مسئول تئاتر)ارسال نمایند.مهلت ارسال مستندات تا ۲۰ آبان ۱۴۰۰ است.

 
مطالب مرتبط

رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان مازندران خبر داد:

راه‌اندازی صفحه گروه‌های استقرار استان مازندران
رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان مازندران خبر داد:

راه‌اندازی صفحه گروه‌های استقرار استان مازندران

برای اولین بار توسط استان مازندران با زحمات مسئول روابط عمومی انجمن هنرهای نمایشی استان مازندران طرح معرفی گروه‌های استقرار و ایجاد صفحه در ایران تئاتر مطرح شد که با برنامه ریزی و هماهنگی های به عمل آمده با سایت ایران تئاتر در دستور کار قرار گرفت و اجرایی شد.

|

عباس زارع مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان؛

قدردان متانت و صبوری هنرمندان تئاتر استان مازندران  هستیم
عباس زارع مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان؛

قدردان متانت و صبوری هنرمندان تئاتر استان مازندران هستیم

عباس زارع گفت: این ویروس ناخوانده ۵۲ گروه تئاتر استان مازندران را با مشکلات متعددی مواجه کرد اما هنرمندان این حوزه با صبوری فعالیت ها و موفقیت های متعددی را رقم زدند.

|

از سوی دبیرخانه جشنواره اشکواره حسینی منتشر شد

بیانیه هیئت داوران چهارمین همایش منطقه‌ای اشکواره حسینی
از سوی دبیرخانه جشنواره اشکواره حسینی منتشر شد

بیانیه هیئت داوران چهارمین همایش منطقه‌ای اشکواره حسینی

«هنر چشمه زاینده است و دولت پاینده، و اگر هنرمند از دولت بیفتد غم نباشد که هنر در نفس خود دولتست هر جا که رود قدر بیند و بر صدر نشیند» و چه ستودنی است که در دورانی که میهمانی شوم و ناخوانده در سرزمینمان جولان می دهد و در زمانه‌ای که مرگ با سیمای جانکاهش هر روز و هر ساعت و هر لحظه ...

|

نظرات کاربران