در حال بارگذاری ...
در اداره ارشاد آمل برگزار شد

رونمایی پوستر و افتتاح دبیرخانه دائمی سوگواره تعزیه مازندران

علی عظیمی دبیر سوگواره تعزیه مازندران گفت: رونمایی پوستر سوگواره تعزیه استان مازندران و افتتاح دبیرخانه دائمی تعزیه در شهرستان آمل با حضور مسئولین و پیشکسوتان عرصه تعزیه برگزار شد .

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر از مازندران، در این رونمایی عباس زارع مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران ، محسن محمدی معاون هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران ، منصور علی اصغری مسئول روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران ، امیر امیر نیا رئیس اداره ارشاد شهرستان آمل ، علی عظیمی دبیر سوگواره تعزیه مازندران ،  گروه تعزیه خوان سوگواره ، جمعی از پیشکسوتان و هنرمندان عرصه نمایش در اداره ارشاد شهرستان آمل حضور داشتند و ضمن رونمایی از پوستر سوگواره تعزیه ، دبیرخانه دائمی سوگواره تعزیه مازندران را افتتاح شد .

در بخشی دیگر این برنامه  گروه تعزیه سوگواره با تعزیه خوانی اصغر ذاکری و مهدی سالاری با نوازندگی احسان کیانی و نبی ابراهیمی به اجرای برنامه پرداختند .

عباس زارع ضمن رونمایی از پوستر سوگواره و افتتاح دبیرخانه دائمی ، از مجموعه ارشاد شهرستان آمل خواست تا با به کار گیری تمامی ظرفیت های موجود در اداره شهرستان و با حمایت اداره کل زیر نظر معاونت هنری و همچنین روابط عمومی اداره کل در پیشبرد اهداف و برگزاری هرچه بهتر سوگواره اقدامات لازم را انجام دهند .

وی در بخشی دیگری از صحبت های خود با اشاره به این‌که کانون تعزیه مازندران یکی از اهداف مهم در زمینه ارزش‌های دینی و انسانی مستتر در تعزیه است، این آیین را در احیای باورهای مذهبی و حماسه حسینی موثر برشمرد.

در پایان این برنامه علی عظیمی یاد آور شد دبیرخانه دائمی سوگواره از روز شنبه مورخه 20 شهریور 1400 آماده میزبانی مسئولین ، داوران و شرکت کنندگان سوگواره خواهد بود .

 
مطالب مرتبط

مسئول کانون تعزیه استان خبر داد

گروه‌های تعزیه مازندران ساماندهی می‌شوند
مسئول کانون تعزیه استان خبر داد

گروه‌های تعزیه مازندران ساماندهی می‌شوند

مسئول کانون تعزیه استان مازندران با اشاره به این‌که اجرای طرح ساماندهی و استقرار گروه‌های تعزیه در استان یکی از اولویت‌های مهم کانون تعزیه مازندران است گفت: برای ترغیب گروه‌ها در این زمینه نیز برنامه‌هایی مبتنی بر ساختار جدید سوگواره در نظر گرفته‌ایم که به زودی اعلام ...

|

با متنی از ساراعارف آرا و کارگردانی ایمان تیموری

نمایش کمدی اجتماعی سونامی ارواح در رویان به صحنه می رود
با متنی از ساراعارف آرا و کارگردانی ایمان تیموری

نمایش کمدی اجتماعی سونامی ارواح در رویان به صحنه می رود

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر از مازندران ، نمایش کمدی سونامی ارواح کاری از گروه هنری رایا با مجوز اداره فرهنگ و ارشاد شهر از 27 دی لغایت 6 بهمن در سالن پیامبر اعظم شهرستان رویان به صحنه می رود .

|

نظرات کاربران