در حال بارگذاری ...
رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان خبر داد

برگزاری اولین جلسه هماهنگی انتخابات انجمن هنرهای نمایشی مازندران

اولین جلسه برگزاری انتخابات انجمن هنرهای نمایشی بر اساس اساسنامه جدید این انجمن با حضور هیئت موسس و کارشناس مسئول تاتر استان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر از مازندران، در این جلسه ضمن تنظیم فراخوان انتخابات در خصوص چگونگی اطلاع رسانی و آشنایی هنرمندان استان با اساسنامه جدید، قوانین و مقررات ابلاغی بحث و گفتگو شد.

یاسر محمودی گفت: سحر مشرفی ، هادی اصغری و یاسر محمودی هیئت موسس انجمن هنرهای نمایشی استان و سید رضا عمرانی به عنوان کارشناس مسئول تئاتر استان در این جلسه حضور داشتند.

رئیس انجمن هنرهای نمایشی مازندران خاطر نشان کرد: سرپرستان گروه‌های نمایشی تا پایان تیرماه مهلت دارند نمایندگان خود را برای حضور در  مجمع عمومی  و برگزاری انتخابات در سه بخش، هیئت رئیسه مجمع عمومی (رئیس ، نائب رئیس و دبیر)، هئیت مدیره انجمن هنرهای نمایشی( رئیس انجمن هنرهای نمایشی، نایب رئیس، خزانه دار و دو عضو )  و بازرس انجمن معرفی کنند.
محمودی در پایان سخنان خود افزود : زمان برگزاری مجمع عمومی پس از دریافت اسامی از سوی سرپرستان گروه‌های استقرار اعلام خواهد شد .
مطالب مرتبط

از سوی گروه تئاتر سیاوشان جهاد دانشگاهی  واحد مازندران

نمایش «سپاسگزاری» در بابلسر به اجرا در آمد
از سوی گروه تئاتر سیاوشان جهاد دانشگاهی واحد مازندران

نمایش «سپاسگزاری» در بابلسر به اجرا در آمد

نمایش سپایگزاری به نویسندگی و کارگردانی حمیدرضا گل محمدی تواندشتی و مشاور کارگردانی سیده زینب تقوی، 21 تیرماه 1400 از سوی گروه تئاتر سیاوشان جهاد دانشگاهی واحد مازندران در سینما شقایق بابلسر به اجرا در آمد

|

گفت و گو با پویا دستگیران هنرمند قائمشهری

امیدوارم شرایط موجود فرصتی برای شناخت نیازهای هنرمندان شود
گفت و گو با پویا دستگیران هنرمند قائمشهری

امیدوارم شرایط موجود فرصتی برای شناخت نیازهای هنرمندان شود

پویا دستگیران گفت : در این مدتی که کرونا باعث زیان آوری شده ، هنرمندان بسیاری مجبور به دست و پنجه نرم کردن در شرایط دشوار بوجود آمده بودند.حتی خودمان اگر ثبت گروه تئاتر خانه سبز نبود و سه فیلم کوتاهی که تولید ما بودند و در جشنواره های بین المللی منتخب شده بودند اتفاق نمی افتاد ، ...

|

با موضوع مشکلات اجتماعی

نمایش خیابانی جیب خالی در بابلسر به اجرا درآمد
با موضوع مشکلات اجتماعی

نمایش خیابانی جیب خالی در بابلسر به اجرا درآمد

نمایش خیابانی جیب خالی با موضوع مشکلات اجتماعی به نویسندگی و کارگردانی حمیدرضا گل محمدی تواندشتی با مجوز اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بابلسر در ایام انتخابات در این شهرستان به اجراء درآمد.

|

نظرات کاربران