در حال بارگذاری ...
️در ابلاغی از سوی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان

افشین رشیدی دبیر سی و سومین جشنواره تئاتر استان مازندران شد

افشین رشیدی بازیگر و کارگردان باسابقه ساروی به عنوان دبیر سی و سومین جشنواره تئاتر استان مازندران منصوب شد.

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر از مازندران ، عباس زارع مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران در حکمی افشین رشیدی بازیگر و کارگردان باسابقه ی ساروی به عنوان دبیر سی و سومین جشنواره تئاتر استان مازندران منصوب کرد .
در بخشی از این حکم آمده است :

جناب آقای افشین رشیدی قادی          
با سلام و احترام با عنایت به سوابق و تجارب جناب عالی در عرصه هنرهای نمایشی و به پیشنهاد شورای سیاستگزاری جشنواره  تئاتر استان ، به موجب این ابلاغ به عنوان دبیر سی و سومین جشنواره تئاتر استان  مازندران منصوب می شوید. امید آنکه با یاری خداوند بزرگ، بهره گیری از توانمندی های هنرمندان تئاتر استان و بکارگیری ظرفیـت های انجمن هنرهای نمایشی مازندران، زیرنظر معاونت هنری و سینمایی این اداره کل در انجام وظیفه محوله موفق باشید.  

شایان ذکر است ؛ افشین رشیدی از بازیگران و کارگردانان باسابقه تئاتر استان مازندران است که جوایز گوناگون جشنواره های ملی و استانی را درکارنامه خود دارد . وی همچنین سابقه فیلمسازی نیز دارد که فیلم مستند " آخرین خنیاگر " روایت زندگی و هنر استاد محمدرضا اسحاقی را به تازگی به اتمام رسانده است .
مطالب مرتبط

از سوی گروه تئاتر سیاوشان جهاد دانشگاهی  واحد مازندران

نمایش «سپاسگزاری» در بابلسر به اجرا در آمد
از سوی گروه تئاتر سیاوشان جهاد دانشگاهی واحد مازندران

نمایش «سپاسگزاری» در بابلسر به اجرا در آمد

نمایش سپایگزاری به نویسندگی و کارگردانی حمیدرضا گل محمدی تواندشتی و مشاور کارگردانی سیده زینب تقوی، 21 تیرماه 1400 از سوی گروه تئاتر سیاوشان جهاد دانشگاهی واحد مازندران در سینما شقایق بابلسر به اجرا در آمد

|

گفت و گو با پویا دستگیران هنرمند قائمشهری

امیدوارم شرایط موجود فرصتی برای شناخت نیازهای هنرمندان شود
گفت و گو با پویا دستگیران هنرمند قائمشهری

امیدوارم شرایط موجود فرصتی برای شناخت نیازهای هنرمندان شود

پویا دستگیران گفت : در این مدتی که کرونا باعث زیان آوری شده ، هنرمندان بسیاری مجبور به دست و پنجه نرم کردن در شرایط دشوار بوجود آمده بودند.حتی خودمان اگر ثبت گروه تئاتر خانه سبز نبود و سه فیلم کوتاهی که تولید ما بودند و در جشنواره های بین المللی منتخب شده بودند اتفاق نمی افتاد ، ...

|

با موضوع مشکلات اجتماعی

نمایش خیابانی جیب خالی در بابلسر به اجرا درآمد
با موضوع مشکلات اجتماعی

نمایش خیابانی جیب خالی در بابلسر به اجرا درآمد

نمایش خیابانی جیب خالی با موضوع مشکلات اجتماعی به نویسندگی و کارگردانی حمیدرضا گل محمدی تواندشتی با مجوز اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بابلسر در ایام انتخابات در این شهرستان به اجراء درآمد.

|

نظرات کاربران