در حال بارگذاری ...
با موضوع مشکلات اجتماعی

نمایش خیابانی جیب خالی در بابلسر به اجرا درآمد

نمایش خیابانی جیب خالی با موضوع مشکلات اجتماعی به نویسندگی و کارگردانی حمیدرضا گل محمدی تواندشتی با مجوز اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بابلسر در ایام انتخابات در این شهرستان به اجراء درآمد.

به گزارش تئاتر مازندران،  از سوی گروه تئاتر سیاوشان  وابسته به کانون تئاتر سیاوشان جهاد دانشگاهی واحد مازندران ، نمایش خیابانی جیب خالی با موضوع مشکلات اجتماعی به نویسندگی و کارگردانی حمیدرضا گل محمدی تواندشتی با مجوز اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بابلسر 24 و 25 خرداد 1400در میدان بسیج و پارکینگ ساحلی  بابلسر به اجراء درآمد. 
خلاصه داستان نمایش به ماجرای زن مرد جوانی می پردازد که پس از چهار سال ازدواج به معظلات و مشکلات اقتصادی برخورد کرده اند و قصد طلاق از یک دیگر را دارند که...
مشاور کارگردانی این نمایش را سیده زینب تقوی بر عهده داشت و  سیدعلیرضا رزمگر، فاطمه گل‌محمدی تواندشتی و علی پورآقاجان ایفاگران نقش در این نمایش بودند.
دستیارکارگردانی این نمایش را فاطمه گل محمدی برعهده داشت و گلسا اسدی به عنوان مسوول عکس و تصویر برداری ، محمد حاج اسماعیل نژاد امیری به عنوان مسوول تدارکات، سید علیرضا رزمگر به عنوان مسوول فضای مجازی  و علی پاداشی به عنوان مدیر اطلاع رسانی در این نمایش همکاری داشتند.
مطالب مرتبط

از سوی گروه تئاتر سیاوشان جهاد دانشگاهی  واحد مازندران

نمایش «سپاسگزاری» در بابلسر به اجرا در آمد
از سوی گروه تئاتر سیاوشان جهاد دانشگاهی واحد مازندران

نمایش «سپاسگزاری» در بابلسر به اجرا در آمد

نمایش سپایگزاری به نویسندگی و کارگردانی حمیدرضا گل محمدی تواندشتی و مشاور کارگردانی سیده زینب تقوی، 21 تیرماه 1400 از سوی گروه تئاتر سیاوشان جهاد دانشگاهی واحد مازندران در سینما شقایق بابلسر به اجرا در آمد

|

گفت و گو با پویا دستگیران هنرمند قائمشهری

امیدوارم شرایط موجود فرصتی برای شناخت نیازهای هنرمندان شود
گفت و گو با پویا دستگیران هنرمند قائمشهری

امیدوارم شرایط موجود فرصتی برای شناخت نیازهای هنرمندان شود

پویا دستگیران گفت : در این مدتی که کرونا باعث زیان آوری شده ، هنرمندان بسیاری مجبور به دست و پنجه نرم کردن در شرایط دشوار بوجود آمده بودند.حتی خودمان اگر ثبت گروه تئاتر خانه سبز نبود و سه فیلم کوتاهی که تولید ما بودند و در جشنواره های بین المللی منتخب شده بودند اتفاق نمی افتاد ، ...

|

رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان مازندران خبر داد:

راه‌اندازی صفحه گروه‌های استقرار استان مازندران
رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان مازندران خبر داد:

راه‌اندازی صفحه گروه‌های استقرار استان مازندران

برای اولین بار توسط استان مازندران با زحمات مسئول روابط عمومی انجمن هنرهای نمایشی استان مازندران طرح معرفی گروه‌های استقرار و ایجاد صفحه در ایران تئاتر مطرح شد که با برنامه ریزی و هماهنگی های به عمل آمده با سایت ایران تئاتر در دستور کار قرار گرفت و اجرایی شد.

|

نظرات کاربران