در حال بارگذاری ...
رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان مازندران خبر داد:

راه‌اندازی صفحه گروه‌های استقرار استان مازندران

برای اولین بار توسط استان مازندران با زحمات مسئول روابط عمومی انجمن هنرهای نمایشی استان مازندران طرح معرفی گروه‌های استقرار و ایجاد صفحه در ایران تئاتر مطرح شد که با برنامه ریزی و هماهنگی های به عمل آمده با سایت ایران تئاتر در دستور کار قرار گرفت و اجرایی شد.

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر از مازندران، یاسر محمودی برنتی رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان مازندران گفت: با توجه به پیشنهاد مسئول روابط عمومی انجمن هنرهای نمایشی استان، طرح معرفی گروه‌های استقرار به مدیریت سایت ایران تئاتر  آغاز شد.

وی افزود این طرح مبنی بر ایجاد صفحه جداگانه برای معرفی گروها در سطح ( الف ، ب ، ج ) به همراه معرفی اعضا هسته مرکزی است که با هماهنگی های به عمل آمده  مورد تائید مسئولین سایت ایران تئاتر قرار گرفت .

یاسر محمودی برنتی عنوان داشت: معرفی گروه‌های استقرار برای اولین بار در کشور توسط استان مازندران مطرح و اجرایی شده‌است.

رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان مازندران افزود: هدف از ایجاد این صفحه شناسایی دقیق گروه‌های استقرار و آرشیو جامع و کامل از هنرمندان عضو در گروه‌های ثبتی با نگاه به تخصص هر هنرمند عضو گروه ( نویسنده ، بازیگر ، کارگردان ، طراحان صحنه و لباس ، مدیر تولید ، نور پرداز ، طراح موسیقی و ... ) است که در صورت نیاز با مراجعه به سایت ایران تئاتر و انتخاب صفحه گروه‌های استقرار به تفکیک گروهای هنری در درجه های الف ، ب ، ج  قابل مشاهده است و امکان رجوع به منظور بهره برداری و استفاده از دانش تخصصی بین گروها را دارد.
مطالب مرتبط

عباس زارع مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان؛

قدردان متانت و صبوری هنرمندان تئاتر استان مازندران  هستیم
عباس زارع مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان؛

قدردان متانت و صبوری هنرمندان تئاتر استان مازندران هستیم

عباس زارع گفت: این ویروس ناخوانده ۵۲ گروه تئاتر استان مازندران را با مشکلات متعددی مواجه کرد اما هنرمندان این حوزه با صبوری فعالیت ها و موفقیت های متعددی را رقم زدند.

|

تازه ترین اثر تئاتر معاصر تنکابن

پرتاب شدگی به گسست صحنه رفت
تازه ترین اثر تئاتر معاصر تنکابن

پرتاب شدگی به گسست صحنه رفت

چیدمان اجرایی ایده و طرح رکسانا نجف، به کارگردانی فراز فلاح نژاد، از تاریخ بیست و هفتم مهر تا تاریخ هفتم آبان‏ماه سال جاری برای اجرا در شهر تنکابن پروانه‏ ی اجرای عمومی گرفته و اجرای این اثر در سالن بلک‏ باکس مجتمع فرهنگ و ارشاد اسلامی در پارک مادر تنکابن از روز سه ‏شنبه ...

|

گفت و گو با مجید شعاعی به بهانه اجرا نمایش «ترس و لرز»

لالایی مرحمی برای زنان سوخته
گفت و گو با مجید شعاعی به بهانه اجرا نمایش «ترس و لرز»

لالایی مرحمی برای زنان سوخته

نمایش «ترس و لرز» با موضوع خشونت علیه زنان به نویسندگی مریم زرینی و کارگردانی کارگردان‌: مجید شعاعی تازه ترین اثر آموزشگاه هنرهای نمایشی ماسک 26 مهرماه به روی صحنه رفت . ترس و لرز روایت هولناک از اتفاقیست که در تاریکی رقم می‌خورد .

|

نظرات کاربران