در حال بارگذاری ...
رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان مازندران خبر داد:

راه‌اندازی صفحه گروه‌های استقرار استان مازندران

برای اولین بار توسط استان مازندران با زحمات مسئول روابط عمومی انجمن هنرهای نمایشی استان مازندران طرح معرفی گروه‌های استقرار و ایجاد صفحه در ایران تئاتر مطرح شد که با برنامه ریزی و هماهنگی های به عمل آمده با سایت ایران تئاتر در دستور کار قرار گرفت و اجرایی شد.

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر از مازندران، یاسر محمودی برنتی رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان مازندران گفت: با توجه به پیشنهاد مسئول روابط عمومی انجمن هنرهای نمایشی استان، طرح معرفی گروه‌های استقرار به مدیریت سایت ایران تئاتر  آغاز شد.

وی افزود این طرح مبنی بر ایجاد صفحه جداگانه برای معرفی گروها در سطح ( الف ، ب ، ج ) به همراه معرفی اعضا هسته مرکزی است که با هماهنگی های به عمل آمده  مورد تائید مسئولین سایت ایران تئاتر قرار گرفت .

یاسر محمودی برنتی عنوان داشت: معرفی گروه‌های استقرار برای اولین بار در کشور توسط استان مازندران مطرح و اجرایی شده‌است.

رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان مازندران افزود: هدف از ایجاد این صفحه شناسایی دقیق گروه‌های استقرار و آرشیو جامع و کامل از هنرمندان عضو در گروه‌های ثبتی با نگاه به تخصص هر هنرمند عضو گروه ( نویسنده ، بازیگر ، کارگردان ، طراحان صحنه و لباس ، مدیر تولید ، نور پرداز ، طراح موسیقی و ... ) است که در صورت نیاز با مراجعه به سایت ایران تئاتر و انتخاب صفحه گروه‌های استقرار به تفکیک گروهای هنری در درجه های الف ، ب ، ج  قابل مشاهده است و امکان رجوع به منظور بهره برداری و استفاده از دانش تخصصی بین گروها را دارد.
مطالب مرتبط

عباس زارع مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان؛

قدردان متانت و صبوری هنرمندان تئاتر استان مازندران  هستیم
عباس زارع مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان؛

قدردان متانت و صبوری هنرمندان تئاتر استان مازندران هستیم

عباس زارع گفت: این ویروس ناخوانده ۵۲ گروه تئاتر استان مازندران را با مشکلات متعددی مواجه کرد اما هنرمندان این حوزه با صبوری فعالیت ها و موفقیت های متعددی را رقم زدند.

|

از سوی گروه تئاتر سیاوشان جهاد دانشگاهی  واحد مازندران

نمایش «سپاسگزاری» در بابلسر به اجرا در آمد
از سوی گروه تئاتر سیاوشان جهاد دانشگاهی واحد مازندران

نمایش «سپاسگزاری» در بابلسر به اجرا در آمد

نمایش سپایگزاری به نویسندگی و کارگردانی حمیدرضا گل محمدی تواندشتی و مشاور کارگردانی سیده زینب تقوی، 21 تیرماه 1400 از سوی گروه تئاتر سیاوشان جهاد دانشگاهی واحد مازندران در سینما شقایق بابلسر به اجرا در آمد

|

گفت و گو با پویا دستگیران هنرمند قائمشهری

امیدوارم شرایط موجود فرصتی برای شناخت نیازهای هنرمندان شود
گفت و گو با پویا دستگیران هنرمند قائمشهری

امیدوارم شرایط موجود فرصتی برای شناخت نیازهای هنرمندان شود

پویا دستگیران گفت : در این مدتی که کرونا باعث زیان آوری شده ، هنرمندان بسیاری مجبور به دست و پنجه نرم کردن در شرایط دشوار بوجود آمده بودند.حتی خودمان اگر ثبت گروه تئاتر خانه سبز نبود و سه فیلم کوتاهی که تولید ما بودند و در جشنواره های بین المللی منتخب شده بودند اتفاق نمی افتاد ، ...

|

نظرات کاربران