در حال بارگذاری ...
با یاد محمدرضا الوند و با حضور قادر آشنا

مراسم معارفه سرپرست جدید هماهنگی تئاتر استان‌ها برگزار شد

مراسم معارفه سرپرست هماهنگی تئاتر استان‌ها صبح امروز با یاد محمدرضا الوند و با حضور قادر آشنا در دفتر مدیرکل هنرهای نمایشی برگزار شد.

به گزارش ایران تئاتر به نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل هنرهای نمایشی، مراسم معارفه «حسن رونده» سرپرست هماهنگی تئاتر استان‌ها صبح امروز چهارشنبه ۲۰ اسفند با یادی از زنده‌یاد «محمدرضا الوند» و با حضور قادر آشنا مدیرکل هنرهای نمایشی، رضا بصیرت مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی و جمعی از مدیران و همکاران هماهنگی تئاتر استان‌های این اداره کل برگزار شد.
در این مراسم قادر آشنا ضمن اشاره به حضور مرحوم «محمدرضا الوند» در مسئولیت مدیریت هماهنگی تئاتر استان‌ها وداع با این هنرمند تئاتر را یکی از تلخ‌ترین اتفاق‌های زندگی خود دانست و افزود: مرحوم الوند تا آخرین لحظات حضور خود در اداره کل پیگیر درخواست هنرمندان تئاتر استان‌ها و همکاران خود بود و این نشان از تعهدی بود که ایشان در همه این سال ها نسبت به مسئولیت خود داشت.
مدیرکل هنرهای نمایشی با آرزوی توفیق برای حسن رونده در مسئولیت جدید گفت: انتظار این است که هماهنگی تئاتر استان‌ها همچون گذشته به عنوان محلی برای حضور تمامی هنرمندان استان‌ها و پایگاهی برای آنها باشد و این به معناست که هر هنرمندی حتی کسانی که مخالف مدیریت فعلی اداره کل هم هستند حضور پررنگی در این مکان داشته باشند.
در این مراسم مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی نیز یاد مرحوم الوند را گرامی داشت و بر هماهنگی فعالیت‌های انجمن هنرهای نمایشی در استان‌ها با واحد هماهنگی تئاتر استان‌های اداره کل هنرهای نمایشی تاکید کرد.
در پایان نیز حکم «حسن رونده» در مسئولیت جدید به ایشان اهدا شد.
مطالب مرتبط

قادر آشنا در نشست هم افزایی با گروهای نمایشی استان مازندران تشریح کرد :

برنامه های حمایتی از هنرمندان و تئاتر استانی 
سه طرح  برای خلق نمایشنامه های ایرانی
قادر آشنا در نشست هم افزایی با گروهای نمایشی استان مازندران تشریح کرد :

برنامه های حمایتی از هنرمندان و تئاتر استانی
سه طرح برای خلق نمایشنامه های ایرانی

قادر آشنا مدیر کل مرکز هنرهای نمایشی وزرات فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه پروژه «قلم روشن» یکی از اتفاق‌های خوب و مهم در عرصه نمایشنامه‌نویسی به شمار می‌رود، گفت: با اجرای این پروژه تلاش داریم علاوه برتولید نمایشنامه های فاخر و در تراز ایران اسلامی، از نمایشنامه نویسان ...

|

پیشکسوت تئاتر مازندران در نشست هم افزایی عنوان داشت

هنرمند تئاتر در شهرستان سرمایه و فرصت محسوب می‌شوند
پیشکسوت تئاتر مازندران در نشست هم افزایی عنوان داشت

هنرمند تئاتر در شهرستان سرمایه و فرصت محسوب می‌شوند

در نشست هم افزایی گروه‌های نمایشی استان مازندران، عباس ابوالحسنی به عنوان نماینده گروهای استقرار از مشکلات و خواسته های هنرمندان تئاتر استان مازندران سخن گفت .

|

از سوی گروه تئاتر سیاوشان جهاد دانشگاهی  واحد مازندران

نمایش «سپاسگزاری» در بابلسر به اجرا در آمد
از سوی گروه تئاتر سیاوشان جهاد دانشگاهی واحد مازندران

نمایش «سپاسگزاری» در بابلسر به اجرا در آمد

نمایش سپایگزاری به نویسندگی و کارگردانی حمیدرضا گل محمدی تواندشتی و مشاور کارگردانی سیده زینب تقوی، 21 تیرماه 1400 از سوی گروه تئاتر سیاوشان جهاد دانشگاهی واحد مازندران در سینما شقایق بابلسر به اجرا در آمد

|

نظرات کاربران