در حال بارگذاری ...
در آستانه برگزاری هفدهمین دوره جشنواره انجام شد

امضای تفاهم‌نامه همکاری تئاتر مقاومت و مجتمع مس سرچشمه

دبیرخانه ستاد اجرایی تئاتر مقاومت و مجتمع مس سرچشمه تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

به گزارش ایران تئاتر به نقل از روابط عمومی هفدهمین جشنواره سراسری تئاتر مقاومت، با حضور حمید نیلی مدیرعامل انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس و دبیر هفدهمین جشنواره سراسری تئاتر مقاومت، روح‌الله ابوالهادی مدیر روابط عمومی و خدمات اجتماعی مجتمع مس سرچشمه و اصغر صالحی معاون مالی و پشتیبانی مجتمع مس سرچشمه، تفاهم‌نامه همکاری‌های دوجانبه فرهنگی و هنری منعقد و امضا شد.
حمید نیلی ضمن تشکر از اقدامات موثر مجتمع مس سرچشمه در حوزه فرهنگ و هنر، این اقدام مجتمع مس سرچشمه را در حمایت از قشر فرهیخته و اندیشمند هنرهای نمایشی کشور، گامی بلند و رو به جلو در تحقق پیوند دو حوزه هنر و صنعت ارزیابی کرد.
روح‌الله ابوالهادی مدیر روابط عمومی و خدمات اجتماعی مجتمع مس سرچشمه نیز طی سخنانی هدف از حضور این ارگان صنعتی در حوزه فرهنگ و هنر را توانمندسازی حوزه فرهنگ و هنر کشور قلمداد کرد و حضور بخش صنعت در سپهر هنر ایران‌زمین را نویدبخش همکاری‌های مشترک بیشتری در آینده دانست.
گفتنی است مجتمع مس سرچشمه به‌عنوان یکی از حامیان اصلی هفدهمین جشنواره سراسری تئاتر مقاومت به‌شمار می‌رود.
هفدهمین جشنواره سراسری تئاتر مقاومت به همت انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس بنیاد فرهنگی روایت فتح  و با دبیری حمید نیلی، از 25 آذرماه تا 2 دی‌ماه به‌صورت زنده و آنلاین در تهران برگزار خواهد شد.
مطالب مرتبط

روابط عمومی انجمن هنرهای نمایشی استان مازندران خبر داد

نمایش لوتی های محل در رامسر به صحنه رفت
روابط عمومی انجمن هنرهای نمایشی استان مازندران خبر داد

نمایش لوتی های محل در رامسر به صحنه رفت

نمایش لوتی های محل به کارگردانی رسول اسماعیل زاده با حمایت موسسه فرهنگی و هنری شمیم معرفت رامسر و همکاری انجمن هنرهای نمایشی شهرستان رامسر و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در ایام نوروز به مدت شش روز و شش سانس اجرا در سالن شهید سلیمان نژاد رامسر با رعایت پرتکل های بهداشتی به اجرا ...

|

مدیرمسئول آموزشگاه تئاتر شهرشمال خبرداد:

دومین دوره کارگاه آموزشی رقابتی خلق در صحنه برگزار شد
مدیرمسئول آموزشگاه تئاتر شهرشمال خبرداد:

دومین دوره کارگاه آموزشی رقابتی خلق در صحنه برگزار شد

دومین دوره کارگاه آموزشی رقابتی خلق در صحنه " اقتباس" پس از سه روز و گذراندن ۳۰ ساعت آموزش ، با رعایت پروتکل های بهداشتی و انجام تست صحت و سلامت هنرجویان شرکت کننده ، در عصر روز جمعه ۲۴ بهمن ۱۳۹۹ ، با ۷ اجرا به روی صحنه رفت.

|

از سوی گروه تئاتر سیاوشان جهاد دانشگاهی  واحد مازندران

نمایش «سپاسگزاری» در بابلسر به اجرا در آمد
از سوی گروه تئاتر سیاوشان جهاد دانشگاهی واحد مازندران

نمایش «سپاسگزاری» در بابلسر به اجرا در آمد

نمایش سپایگزاری به نویسندگی و کارگردانی حمیدرضا گل محمدی تواندشتی و مشاور کارگردانی سیده زینب تقوی، 21 تیرماه 1400 از سوی گروه تئاتر سیاوشان جهاد دانشگاهی واحد مازندران در سینما شقایق بابلسر به اجرا در آمد

|

نظرات کاربران