در حال بارگذاری ...
با همکاری انجمن هنرهای نمایشی و اداره فرهنک و ارشاد اسلامی

قرارگاه جهادی هنرمندان به نام شهدای مدافع سلامت محمود آباد افتتاح شد

قرارگاه جهادی هنرمندان به نام شهدای مدافع سلامت محمودآباد با حضور سرپر ست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ، جانشین فرماندهی سپاه ، اعضای شورای اسلامی شهر ، سرپرست اداره ورزش و جوانان ، رئیس دفتر نماینده مجلس ، هیئت های ورزشی و هنرمندان ۸ آذر ماه افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر از مازندران، انجمن هنرهای نمایشی محمودآباد با همکاری اداره فرهنک و ارشاد اسلامی , اداره ورزش و جوانان و هییت امام حسین جوانان محمودآباد در جهت کمک رسانی به کادر درمان و نیز اهدا محلول های ضد عفونی و ماسک های بهداشتی به نیازمندان و خانواده های کم بضاعت و در راستای قطع زنجیره انتقال ویروس منحوس کرونا اقدام به دایر نمودن قرارگاه جهادی شهدای مدافع سلامت محمودآباد کرده است.
هنرمندان محمودآبادی که در موج اول کرونا نیز پیشگام در ستاد مردمی مبارزه با کرونا بوده اند و با تاسیس قرارگاه های مردمی و ضد عفونی نمودن معابر و تولید محتوی در خصوص فرهنگ سازی مبارزه با کرونا , موج گسترده ای را در بین همشهریان ایجاد نموده بودند , در موج سوم این ویروس و در این قرارگاه جهادی که در زورخانه شهید عباسعلی ناطق نوری این شهرستان دایر خواهد شد , قصد تولید و توزیع  8000 بطری محلول ضد عفونی دست و سطوح و 5000 ماسک بهداشتی را دارند .
در این قرارگاه هنرمندان هنرهای نمایشی شهرستان به همراه هنرمندانی از دیگر رشته های هنری و جوانان هییتی محمودآباد به صورت شبانه روزی و در مدت زمان 30 روز در فاز اول به فعالیت خواهند پرداخت.
مطالب مرتبط

روابط عمومی انجمن هنرهای نمایشی استان مازندران خبر داد

نمایش لوتی های محل در رامسر به صحنه رفت
روابط عمومی انجمن هنرهای نمایشی استان مازندران خبر داد

نمایش لوتی های محل در رامسر به صحنه رفت

نمایش لوتی های محل به کارگردانی رسول اسماعیل زاده با حمایت موسسه فرهنگی و هنری شمیم معرفت رامسر و همکاری انجمن هنرهای نمایشی شهرستان رامسر و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در ایام نوروز به مدت شش روز و شش سانس اجرا در سالن شهید سلیمان نژاد رامسر با رعایت پرتکل های بهداشتی به اجرا ...

|

مدیرمسئول آموزشگاه تئاتر شهرشمال خبرداد:

دومین دوره کارگاه آموزشی رقابتی خلق در صحنه برگزار شد
مدیرمسئول آموزشگاه تئاتر شهرشمال خبرداد:

دومین دوره کارگاه آموزشی رقابتی خلق در صحنه برگزار شد

دومین دوره کارگاه آموزشی رقابتی خلق در صحنه " اقتباس" پس از سه روز و گذراندن ۳۰ ساعت آموزش ، با رعایت پروتکل های بهداشتی و انجام تست صحت و سلامت هنرجویان شرکت کننده ، در عصر روز جمعه ۲۴ بهمن ۱۳۹۹ ، با ۷ اجرا به روی صحنه رفت.

|

از سوی گروه تئاتر سیاوشان جهاد دانشگاهی  واحد مازندران

نمایش «سپاسگزاری» در بابلسر به اجرا در آمد
از سوی گروه تئاتر سیاوشان جهاد دانشگاهی واحد مازندران

نمایش «سپاسگزاری» در بابلسر به اجرا در آمد

نمایش سپایگزاری به نویسندگی و کارگردانی حمیدرضا گل محمدی تواندشتی و مشاور کارگردانی سیده زینب تقوی، 21 تیرماه 1400 از سوی گروه تئاتر سیاوشان جهاد دانشگاهی واحد مازندران در سینما شقایق بابلسر به اجرا در آمد

|

نظرات کاربران