در حال بارگذاری ...
معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی واحد مازندران خبرداد

برگزاری دوره های آموزشی تئاتر در جهاد دانشگاهی دانشگاه مازندران

معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی واحد مازندران از برگزاری دوره های آموزشی تئاتر در مرکز آموزش جهاد دانشگاهی دانشگاه مازندران خبر داد و گفت: این دوره های آموزشی در رشته های نمایش نامه نویسی، بازیگری و کارگردانی برگزار خواهد شد.

به گزارش تئاتر مازندران، سیده زینب تقوی معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی واحد مازندران از برگزاری  دوره های آموزشی تئاتر  در دانشگاه مازندران خبر داد و گفت: با توجه به سنوات گذشته از سوی کانون تئاتر سیاوشان جهاد دانشگاهی واحد مازندران دوره های آموزشی تئاتر در رشته های نمایش نامه نویسی، بازیگری و کارگردانی با توجه به وضعیت موجود واجرای  شیوه نامه بهداشتی ستاد کرونا برگزار می شود.
تقوی ادامه داد:  در این دوره ها حمیدرضا گل محمدی تواندشتی کارشناس تئاتر و مسوول کانون تئاتر سیاوشان جهاد دانشگاهی و تنی چند از اساتید برجسته تئاتر استان و کشور به آموزش تئاتر می پردازند.

معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی  با ارایه این مطلب که در این دوره ها مبحث تئوری و عملی تئاتر در  رشته های یاد شده ارایه خواهد شد. خاطرنشان کرد:  فراگیران در این دوره ها پس از ارایه پروژه پایان ترم و موفقیت در آزمون پایان دوره گواهینامه رسمی و معتبر دریافت خواهند کرد.
تقوی در پایان با ارایه این مطلب که معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی واحد مازندران  تاکنون اقدام به برگزاری بیش از بیست دوره ی مختلف آموزشی تئاتر در سطح دانشگاه های سطح مازندران کرده است  خاطرنشان کرد: علاوه بر برگزاری دوره های آموزشی در سطح دانشگاه های استان  بیش از ۱۵ دوره های آموزشی تئاتر از سال های ۸۳ تا ۹۲  در سطح آموزشگاه های شهر های بهنمیر و بابلسر  داشته و برگزاری چندین کارگاه های آموزشی نمایش نامه نویسی، بازیگری و کارگردانی  در سطح استان از دیگر فعالیت های این معاونت است.   
مطالب مرتبط

روابط عمومی انجمن هنرهای نمایشی استان مازندران خبر داد

نمایش لوتی های محل در رامسر به صحنه رفت
روابط عمومی انجمن هنرهای نمایشی استان مازندران خبر داد

نمایش لوتی های محل در رامسر به صحنه رفت

نمایش لوتی های محل به کارگردانی رسول اسماعیل زاده با حمایت موسسه فرهنگی و هنری شمیم معرفت رامسر و همکاری انجمن هنرهای نمایشی شهرستان رامسر و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در ایام نوروز به مدت شش روز و شش سانس اجرا در سالن شهید سلیمان نژاد رامسر با رعایت پرتکل های بهداشتی به اجرا ...

|

مدیرمسئول آموزشگاه تئاتر شهرشمال خبرداد:

دومین دوره کارگاه آموزشی رقابتی خلق در صحنه برگزار شد
مدیرمسئول آموزشگاه تئاتر شهرشمال خبرداد:

دومین دوره کارگاه آموزشی رقابتی خلق در صحنه برگزار شد

دومین دوره کارگاه آموزشی رقابتی خلق در صحنه " اقتباس" پس از سه روز و گذراندن ۳۰ ساعت آموزش ، با رعایت پروتکل های بهداشتی و انجام تست صحت و سلامت هنرجویان شرکت کننده ، در عصر روز جمعه ۲۴ بهمن ۱۳۹۹ ، با ۷ اجرا به روی صحنه رفت.

|

از سوی گروه تئاتر سیاوشان جهاد دانشگاهی  واحد مازندران

نمایش «سپاسگزاری» در بابلسر به اجرا در آمد
از سوی گروه تئاتر سیاوشان جهاد دانشگاهی واحد مازندران

نمایش «سپاسگزاری» در بابلسر به اجرا در آمد

نمایش سپایگزاری به نویسندگی و کارگردانی حمیدرضا گل محمدی تواندشتی و مشاور کارگردانی سیده زینب تقوی، 21 تیرماه 1400 از سوی گروه تئاتر سیاوشان جهاد دانشگاهی واحد مازندران در سینما شقایق بابلسر به اجرا در آمد

|

نظرات کاربران