در حال بارگذاری ...
با هدف اعلام نتیجه جشنواره در مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری صورت گرفت؛

نشست داوران تیرنگ شانزدهم برگزار شد

داوران و مسئولان برگزاری شانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر بومی تیرنگ جهت بررسی و اعلام نتیجه نهایی این رویداد گردهم آمدند.

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر از مازندران، «ایوب آقاجانی» « سینا دلشادی» دو تن از داوران شانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر بومی تیرنگ با حضور «کورش زارعی» مدیر مرکز هنرهای نمایشی، «مهدی معصومی گرجی» رییس حوزه هنری مازندران و «یاسر محمودی برنتی» دبیر جشنواره تیرنگ در حوزه هنری مرکز (تهران) گرد هم آمدند.

گفتنی است «حسن دولت آبادی» از دیگر داوران این رویداد فرهنگی هنری بود که موفق به حضور در این نشست نشده و آرا خود را  از طریق فضای مجازی برای مسئولان برگزاری جشنواره ارسال کرد.

«یاسر محمودی برنتی» دبیر جشنواره تیرنگ شانزدهم، با بیان این نکته که از مجموع آثار رسیده، 4 اثر برگزیده علاوه بر دریافت جایزه نقدی، در قالب کتاب نمایشنامه چاپ  خواهند شد افزود: بر این اساس آیین اختتامیه جشنواره امسال همزمان با هفته دفاع مقدس با رونمایی کتاب آثار منتخب جشنواره برگزار خواهد شد.

همچنین در این دور همی،  علاوه بر بحث در مورد داوری آثار راه یافته به دبیرخانه شانزدهمین جشنواره تئاتر تیرنگ، درباره چاپ مستقل چند نمایشنامه در حوزه هنری مازندران گفتگو شد.

شایان ذکر است که جشنواره سراسری تئاتر بومی تیرنگ توسط واحد هنرهای نمایشی حوزه هنری مازندران در بخشهای اجراهای خیابانی، اجراهای پژوهشی و نمایشنامه برگزار می‌شود که امسال به دلیل شیوع بیماری کرونا و پروتکل های مربوط به آن،  این رویداد فرهنگی هنری فقط  در بخش  نمایشنامه صورت می پذیرد.
مطالب مرتبط

مسئول انجمن هنرهای نمایشی استان در گفت‌و گو با واژه روز مطرح کرد:

اگر معافیت مالیاتی در بخش هنر وجود داشت سرمایه‌گذار حمایت می‌کرد
مسئول انجمن هنرهای نمایشی استان در گفت‌و گو با واژه روز مطرح کرد:

اگر معافیت مالیاتی در بخش هنر وجود داشت سرمایه‌گذار حمایت می‌کرد

مسئول انجمن هنرهای نمایشی استان نبود معافیت مالیاتی و حمایت قانونی در حوزه هنر را دلیلی برای کم‌رغبتی سرمایه‌گذاران و شرکت‌های صنعتی جهت کمک مالی به این بخش عنوان کرد.

|

با حکم رئیس انجمن

مسلم خردمند دبیر اوﻟﯿﻦ ﺟﺸﻨﻮاره و ﻧﻤﺎﯾﺸﮕﺎه ﻣﺠﺎزی پوستر و تیزر ﺗﺌﺎﺗﺮ اﺳﺘﺎن ﻣﺎزﻧﺪران  شد
با حکم رئیس انجمن

مسلم خردمند دبیر اوﻟﯿﻦ ﺟﺸﻨﻮاره و ﻧﻤﺎﯾﺸﮕﺎه ﻣﺠﺎزی پوستر و تیزر ﺗﺌﺎﺗﺮ اﺳﺘﺎن ﻣﺎزﻧﺪران شد

طی حکمی از سوی رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان مازندران مسلم خردمند به عنوان دبیر اوﻟﯿﻦ ﺟﺸﻨﻮاره و ﻧﻤﺎﯾﺸﮕﺎه ﻣﺠﺎزی پوستر و تیزر ﺗﺌﺎﺗﺮ اﺳﺘﺎن ﻣﺎزﻧﺪران منصوب شد

|

نظرات کاربران