در حال بارگذاری ...
از سوی انتشارات هفت روز؛

نمایش نامه «آقای کاندیدا» به چاپ رسید

از سوی انتشارات هفت روز نمایش نامه «آقای کاندیدا» به نویسندگی محسن صفری از هنرمندان مازندرانی عرصه نمایش شهرستان قائم شهر در پاییز ۱۳۹۸ به چاپ رسید.

به گزارش تئاتر مازندران؛ از سوی انتشارات هفت روز، نمایش نامه «آقای کاندیدا» به نویسندگی محسن صفری از هنرمندان مازندرانی عرصه نمایش شهرستان قائم شهر در پاییز 1398 به چاپ رسید.

این نمایش نامه در قطع جیبی، در رده سنی بزرگسال ، در40 صفحه  و به شمارگان 1000 نسخه و با قیمت پشت جلد 120000ریال انتشار یافته است و صفحه آرایی این نمایش نامه را فاطمه مهربانی وفا برعهده داشته است.

نمایش نامه با موضوعی سیاسی، اجتماعی روز به رشته تحریر در آمده و خلاصه داستان آن می پردازد به ماجرای کاندیدا توری یکی از کاندیدای احتمالی مجلس و دعوتش به میهمانی شبانه ای که توسط یکی از شاگردانش برپا شده  و عده ای از جوانان محل نیز در آنجا حضور دارند، در طول برگزاری میهمانی اتفاقات غیر منتظره و موقعیت هایی پیش می آید که منجر به بروز رفتار حقیقی این کاندیدا می شود و...

گفتنی است که  محسن صفری از معلمان آموزش پرورش شهرستان قایم شهر، دانشجوی کارشناسی ارشد رشته مدیریت و از هنرمندان عرصه نمایش شهرستان قائم شهر است و در گرایش های نویسندگی،کارگردانی و بازیگری تئاتر فعالیت دارد.

 از جمله فعالیت ها و مسئولیت های وی می توان به عضویت در کمیته ی فرهنگ و هنر مجمع عالی نخبگان مازندران، مدیریت موسسه فرهنگی میثاق قائم، سرپرستی گروه تئاتر فرهنگ قائمشهر ومسئولیت انجمن تئاتر کانون فرهنگی تربیتی 9دی قائم شهر  اشاره کرد.

محسن صفری،تدریس فن بیان، نمایش نامه نویسی، بازیگری،کارگردانی وکلاس قصه گویی را در کانون فرهنگی تربیتی و چند آموزشگاه قائم شهر و شهرهای اطراف را بر عهده دارد.

 از وی  علاوه بر نمایش نامه  « آقای کاندبدا» ، نمایش نامه دانش آموزی، مجموعه نمایش نامه آفتاب کهربایی شب، حرفی از جنس شعر«شعر،داستانک»  به چاپ رسیده است  و پنجمین کتابش با عنوان 40 فیلم نامه فیلم کوتاه در مرحله فیپا و چاپ در اسفند ماه سال جاری است و  مجموعه ای ازسه نمایش نامه منتخب وی از طرف حوزه هنری مازندران در دست مجوز و چاپ است.

این هنرمند مازندرانی از میانه دهه70 تا کنون بیش از 25 اجرا عمومی را از خود برجای گذاشته و با شرکت درجشنواره های مختلف، عناوین و رتبه‌های متعددی  را در رزومه کاری خویش دارد.

لازم به ذکر است این جوان قائم شهری کتاب بیان فن بیان برای دانش آموزان و کتاب مستند تئاتر قائم شهر را نیز در دست تحقق و نگارش دارد.

 

 
نظرات کاربران