در حال بارگذاری ...

نمایش «راز عروسک» در قایم شهر به روی رفت

نمایش «راز عروسک» به کارگردانی مریم شجاعی از یکم الی ۱۰ دی ماه ۹۸ در قایم شهر به روی رفت

به گزارش تئاتر مازندران، نمایش«راز عروسک» به نویسندگی داود فتحعلی بیگی و کارگردانی مریم شجاعی از  یکم الی 10 دی ماه 98 در سالن استاد گوبا مجتمع سینمایی حر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قائم شهر  به روی صحنه رفت.

قلندر، زرگر، خیاط و خراط که با هم قصد سفر به اقلیم قدس را دارند، وقتی به پای دروازه قلعه رستگاری می رسند، پیری را ملاقات می کنند که می گوید باید یک شب را بیرون دروازه بمانند و در صورت سلامت ماندن از دزد و راهزن و ... مجوز ورود به قلعه به آنان داده می شود. خراط، خیاط و زرگر نوبتی اقدام به ساخت و تکمیل عروسک می کنند، کشیک آخر قلندر از خداوند برای عروسک طلب جان می کند و صبح هر چهار نفر دلباخته او شده و....

شاهرخ راد، امیر علی تقی پور، باربد کوهستانی، امیر حسین صداقتی، سجاد اعلمی، یاسمن عباس نژاد، ملیکا کامکار و سید عرفان خدام الحسینی دراین نمایش به بازی پرداختند.

سرپرستی این گروه را رجبعلی فلاح عهده دار است و علی محمدی کلاگر به عنوان مشاور هنری، امیر حسین صداقتی و رضا آسه به عنوان مسئول نور، مریم شجاعی به عنوان طراح صحنه، نفیسه مقیم نژاد به عنوان طراح پوستر، ایلیل شمس به عنوان مسئول روابط عمومی، باربد کوهستانی به عنوان آهنگساز و ، باربد کوهستانی، سید عرفان خدام الحسینی، ، امیر حسین صداقتی و رضا آسه به عنوان نوازنده در این نمایش همکاری داشتند.

 

 
نظرات کاربران