در حال بارگذاری ...
 • در طی حکمی از سوی رییس انجمن هنر های نمایشی مازندران؛

  مسئول پورتال انجمن هنرهای نمایشی شعبه مازندران منصوب شد

  در طی حکمی از سوی رییس انجمن هنر های نمایشی مازندران، حمیدرضا گل محمدی تواندشتی به عنوان مسئول پورتال انجمن هنرهای نمایشی شعبه مازندران منصوب شد.

  ه گزارش تئاتر مازندران؛ درطی حکمی  به امضای یاسر محمودی برنتی رییس انجمن هنرهای نمایشی شعبه مازندران حمیدرضا گل محمدی تواندشتی به عنوان مسئول پورتال انجمن هنرهای نمایشی شعبه مازندران  منصوب شد.

  در این حکم آمده است:

  با عنایت به تصمیم هیئت رییسه انجمن هنرهای نمایشی شعبه مازندران، به موجب این حکم شما را به مدت دو سال از تاریخ 1398/9/24 به عنوان مسئول پورتال انجمن هنرهای نمایشی شعبه استان منصوب می نمایم.

  تقویت و تعالی هنر نمایش استان به مدد همکاری و برقراری ارتباط با گروه های نمایشی و دستیابی به بیشترین میزان همسویی و همگرایی برای جلب اعتماد هنرمندان؛ ایفای نقش سخنگویی و نمایندگی انجمن در مجامع به منظور ایجاد تمهیدات رسانه ای و ارتباط و همکاری مشترک؛ اهتمام به بزرگداشت مناسبت های دینی و ملی در انجمن به منظور پاسداشت شان ارزشی و انقلابی هنرمندان؛ همکاری و تعامل مناسب و مطلوب با رسانه های مکتوب و سایت های خبری از اولویت های این انجمن است.

  موفقیت و بهروزی روز افزونتان را در انجام وظایف مهمی که بر عهده دارید از خداوند منان مسئلت دارم.‏

   

  گفتنی است : حمیدرضا گل محمدی تواندشتی متولد 1337 از تهران، کارشناس نمایش گرایش کارگردانی، مدیر بازنشسته فعالیت های دینی هنری و ادبی جهاد دانشگاهی واحد مازندران، از فعالان تئاتر استان مازندران، از اوایل انقلاب تا کنون به عنوان  بازیگر،کارگردان، نویسنده، طراح صحنه ،منتقد و... در اجرای بیش از 60 نمایش فعالیت داشته است. در طول خدمتش در جهاد دانشگاهی دوخبرگزاری ایسنا و ایکنا را در سال های 78 و 83  در مازندران راه اندازی کرده  و به عنوان مسئول دفتر ایسنا و مدیر اجرایی خبرگزاری ایکنا، در حیطه خبرنگاری فعال بوده است. وی در طول سال های متمادی داوری جشنواره های تئاتردانش آموزی و جشنواره های تئاتر بسیج استان و چند جشنواره دیگر در استان را در مرحله های مختلف باز خوانی، بازبینی و مرحله نهایی بر عهده داشته است. در دانشگاه مازندران، مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی، دانشگاه پیام نور تحت نظارت جهاد دانشگاهی و دانشگاه آزاد به تدریس تئاتر پرداخته است وهم اکنون پس از بازنشستگی مسئولیت کانون تئاتر سیاوشان جهاد دانشگاهی را بر عهده دارد و در امر آموزش تئاتر و اجراهای تئاتر دانشجویی در پردیس دانشگاه مازندران مشغول به فعالیت است. از گل محمدی مجموعه نمایش نامه ای به نام عقبه اخلاص شامل 10 نمایش نامه در سال 94  توسط انتشارات جهاد دانشگاهی و مقاله جنبه های نمایشی در بازی های محلی مازندران درکتاب مجموعه مقاله های نخستین همایش هنر تبرستان (گذشته و حال)؛ انتشارات موسسه آموزش عالی مارلیک؛ بهار 1392 به چاپ رسیده است .

   

   
  مطالب مرتبط

  از سوی دبیرخانه

فراخوان شانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر بومی تیرنگ اعلام شد
  از سوی دبیرخانه

  فراخوان شانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر بومی تیرنگ اعلام شد

  دبیر شانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر بومی تیرنگ فراخوان شانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر بومی تیرنگ در مازندران خبر داد و گفت: این جشنواره در پایان فروردین ماه 99 به مناسبت هفته هنر انقلاب در ساری برگزار می شود.

  |

  دبیر جشنواره تئاتر بسیج مازندران خبر داد:

14 اثر به بخش نهایی جشنواره تئاتر بسیج مازندران راه پیدا کردند
  دبیر جشنواره تئاتر بسیج مازندران خبر داد:

  14 اثر به بخش نهایی جشنواره تئاتر بسیج مازندران راه پیدا کردند

  دبیر جشنواره تئاتر بسیج مازندران از اعلام نتایج بازبینی این جشنواره خبر داد و گفت: در مرحله بازبینی جشنواره تئاتر بسیج استان مازندران در 98 ،در بخش صحنه ای و بچه های محله مجموعا 14 نمایش به مرحله نهایی جشنواره راه پیدا کردند.

  |

  دبیر جشنواره خبر داد:

سی ویکمین جشنواره تئاتر استان مازندران در ساری آغاز شد
  دبیر جشنواره خبر داد:

  سی ویکمین جشنواره تئاتر استان مازندران در ساری آغاز شد

  رئیس انجمن هنرهای نمایشی شعبه مازندران از آغاز سی ویکمین جشنواره تئاتر استان مازندران خبر داد و گفت: این جشنواره با با حضور دوازده گروه منتخب با ادای احترام هنرمندان و مسئولان در گلزار شهدای ساری آغاز به‌کار کرد.

  |

  از سوی دبیر جشنواره

جدول نهایی اجرا های سی و یکمین جشنواره تئاتر استان مازندران اعلام شد
  از سوی دبیر جشنواره

  جدول نهایی اجرا های سی و یکمین جشنواره تئاتر استان مازندران اعلام شد

  دبیر جشنواره سی و یکمین جشنواره تئاتر استان مازندران از برگزاری این جشنواره در بیستم الی بست وسوم آبان ماه 98 خبر دادو گفت: در این دوره از جشنواره تئاتر مازندران هر گروه منتخب به دو اجرا خواهند پرداخت.

  |

  دبیر جشنواره خبر داد:

آغاز بازبینی سی و یکمین جشنواره تئاتر استانی مازندران
  دبیر جشنواره خبر داد:

  آغاز بازبینی سی و یکمین جشنواره تئاتر استانی مازندران

  دبیر سی و یکمین جشنواره تئاتر استان مازندران از آغاز بازبینی این جشنواره در استان مازندران خبر داد و گفت: 29 مهر ماه الی دوم آبان ماه 98 بازبینی سی و یکمین جشنواره تئاتر استان مازندران با حضور 22 گروه نمایشی از 11 شهر استان مازندران آغاز می شود.

  |

  نظرات کاربران