در حال بارگذاری ...
سرپرست معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی واحد مازندران

دوره آموزشی تئاتر در پردیس دانشگاه مازندران برگزار می‌شود

سرپرست معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی واحد مازندران ازبرگزاری دوره آموزشی تئاتر در پردیس دانشگاه مازندران خبر داد.

به گزارش تئاتر مازندران، سید محمد حسینی، سرپرست معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی واحد مازندران، در گفت‌وگو با تئاتر مازندران با اشاره به اهمیت هنر های نمایشی و ترویج این هنروالا درمیان دانشجویان، این قشر فرهیخته وآینده ساز کشور، اظهار کرد:  سنوات گذشته از سوی کانون تئاتر سیاوشان جهاد دانشگاهی واحد مازندران  هم چون سنوات گذشته دوره آموزشی تئاتر در رشته‌های نمایش‌نامه نویسی و بازیگری در پردیس دانشگاه مازندران برگزار می‌شود.
وی افزود: در این دوره آموزشی، حمیدرضا گل‌محمدی تواندشتی کارشناس تئاتر و مسئول کانون تئاتر سیاوشان جهاد دانشگاهی واحد مازندران و از فعالان عرصه تئاتراستان به آموزش هنرجویان می‌پردازد.
حسینی، با بیان اینکه، مباحث تئوری و عملی نمایش‌نامه نویسی و بازیگری از سرفصل های آموزشی  در این دوره‌ است که به آن پرداخته می شود، گفت: هنرجویان پس از پایان ترم و گذراندن دوره به عنوان پروژه پایان ترم، نمایشی را نیز در سطح دانشگاه به اجرا درمی‌آورند.
وی افزود: کانون تئاتر سیاوشان از کانون‌های فرهنگی و موفق جهاد دانشگاهی است که در تعامل و همکاری با انجمن هنر های نمایشی شعبه مازندران جهت ارتقای این هنر والا، تا کنون در سطح دانشگاه‌های مازندران، علوم پزشکی بابل، ساری، علمی کاربردی و ... به آموزش تئاتر و اجرای نمایش پرداخته است.
حسینی بیان کرد: دانشجویان علاقه‌مند می‌توانند جهت ثبت‌نام و اطلاعات بیشتر به دفتر جهاد دانشگاهی مازندران واقع در ساختمان شماره سه شیمی  پردیس دانشگاه مازندران مراجعه و یا با شماره‌های ۰۱۱۳۵۳۰۲۳۴۳، ۰۱۱۳۵۳۰۲۳۴۱ و ۰۹۱۹۲۱۲۱۱۲۴ تماس حاصل کنند.
نظرات کاربران