در حال بارگذاری ...
 • درسی و یکمین جشنواره تئاتر مازندران؛

  از عوامل و بازیگران نمایش«تولد18 سالگی» ویژه معلولان درجشنواره تجلیل وِیژه شد

  درسی و یکمین جشنواره تئاتر مازندران از عوامل و بازیگران نمایش«تولد۱۸ سالگی» به نویسندگی و کارگردانی سارا فرخی از آمل ویژه معلولان تجلیل وِیژه به عمل آمد.

   به گزارش  تئاتر مازندران، یاسر محمودی برنتی رییس انجمن هنر های نمایشی شعبه مازندران درحاشیه برگزاری سی و یکمین جشنواره تئاتر مازندران درگفت و گو با تئاتر مازندران گفت: تئاتر معلولان جزئی از بدنه تئاتراست و هنرمندان معلول را جدا از خانواده تئاتر استان نمی‌دانیم و به همین دلیل با پیشنهاد هیأت داوران انتخاب،  بنا را بر این گذاشتیم که از خانواده معلولان تئاتر استان هم نماینده ای در جشنواره تئاتر استان حضور پیدا کند.

  وی افزود: لذا امسال شاهد حضور یک گروه تئاتری ویژه معلولان دربزرگترین رویداد مهم تئاتراستان مازندران بودیم که در بخش میهمان این جشنواره حضور پیدا کردند و کار خود را  هم چون گروه های  منتخب دیگر در جشنواره به روی صحنه بردند.

  محمودی ادامه داد: درآیین اختتامیه جشنواره سی و یکم که  23 آبان ماه 98 در سینما سپهر ساری برگزار شد، از نمایش«تولد18 سالگی» آمل به نویسندگی و کارگردانی سارا فرخی به بازیگری مددجویان بهزیستی، با اهداء لوح تقدیر و جایزه نقدی از کارگردان و اعضای گروه این نمابش با نگاهی ویژه تجلبل به عمل آمد.

  گفتنی است که سی ویکمین جشنواره تئاتر مازندران از 20 آبان ماه 98 کار خود را در ساری آغاز کرد و با انتخاب نمایش های «بقا» از آمل و «طالب» از ساری  جهت راه یابی به جشنواره تئاتر فجر کار خود را در 23 آبان ماه 98 به پایان رساند.

   

   
  مطالب مرتبط

  از سوی رییس انجمن هنرهای نمایشی

احکام مسئولان 5 دفتر انجمن هنرهای نمایشی مازندران اعطا شد
  از سوی رییس انجمن هنرهای نمایشی

  احکام مسئولان 5 دفتر انجمن هنرهای نمایشی مازندران اعطا شد

  در طی مراسمی در سالن کنفراس اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی با حضور معاون هنری سینمایی و کارشناس هنری اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان و رییس دفتر هنر های نمایشی مازندران احکام مسئولان دفتر انجمن هنر های نمایشی چالوس، جویبار و نکا ،مسئول کانون تئاتر پیشکسوتان و مسئول ...

  |

  هشتم آبان ماه 98  در ساری

آیین رونمایی از پوستر سی و یکمین جشنواره تئاتر استان مازندران برگزار شد
  هشتم آبان ماه 98 در ساری

  آیین رونمایی از پوستر سی و یکمین جشنواره تئاتر استان مازندران برگزار شد

  آیین رونمایی از پوستر سی و یکمین جشنواره تئاتر استان مازندران ، هشتم آبان ماه 98 با حضور معاون هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، در سالن کنفرانس اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران برگزار شد.

  |

  تاکیداستاندار مازندران؛

ورود جدی بخش خصوصی جهت حمایت از تئاتر مازندران
  تاکیداستاندار مازندران؛

  ورود جدی بخش خصوصی جهت حمایت از تئاتر مازندران

  استاندار مازندران 23 مهر ماه 98 درطی نشستی با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی، رییس و نایب رییس انجمن هنرهای نمایشی شعبه مازندران ضمن تاکید بر ورود جدی بخش خصوصی جهت حمایت از تئاتر مازندران گفت: هنر نمایش یکی از اصیل‌ترین شاخه‌های هنری‌ در کشور و استان، از پیشینه غنی برخوردار ...

  |

  نظرات کاربران