در حال بارگذاری ...
در دومین روز از سی و یکمین جشنواره تئاتر مازندران،

چهار نمایش اجرا شد

مدیر روابط عمومی انجمن هنر های نمایشی شعبه مازندران از اجرا گروه های منتخب در دومین روز سی و یکمین جشنواره تئاتر استان مازندران خبر داد و گفت:چهار نمایش «بقا» ، «طالب» ،«آقای کانگ»و «پس از برخورد جسمی سخت به سر» به اجرا در آمد.

به گزارش  تئاتر مازندران، حمیدرضا گل محمدی تواندشتی  مدیر روابط عمومی انجمن هنر های نمایشی شعبه مازندران  در گفت و گو با تئاتر مازندران  از اجرا چهار گروه منتخب در دومین روز سی و یکمین جشنواره تئاتر استان مازندران خبر داد و گفت:   نمایش «بقا» به نویسندگی افشین نبی پور و کارگردانی مشترک محمدرضا شجاعی و افشین نبی پوراز آمل در سالن بلک باکس مجتمع فرهنگی هنری سلمان هراتی ادارکل ارشاد اسلامی مازندران، «آقای کانگ» به نویسندگی و کارگردانی سهیل شیخ متولی از آمل در سالن آمفی تئاتر مجتمع فرهنگی هنری سلمان هراتی ادارکل ارشاد اسلامی مازندران ،  «طالب» به نویسندگی و کارگردانی تورج زایدلی در سالن شهید باغبانی حوزه هنری ساری از ساری و «پس از برخورد جسمی سخت به سر»  به نویسندگی سجاد داغستانی و کارگردانی مهدی ملکی از سوادکوه در سالن بلک باکس مجتمع فرهنگی هنری سلمان هراتی ادارکل ارشاد اسلامی مازندران در دونوبت  به  روی صحنه رفتند.

وی با ارایه این مطلب که  در نوبت اول اجرا ها با حضور داوران این جشنواره خانم مهتاب نصیر پور وآقایان حسین کیانی و محمدر رضا غفاری برگزار شد افزود: در کنار داوران اصلی جشنواره دو هیات داوری کانون پیشکسوتان تئاتروکانون منتقدان تئاتر  انجمن هنر های نمایشی شعبه مازندران نیز برای انتخاب  نویسندگی  و کارگردانی و اثر برتر حضور پیدا کردند که در مراسم اختتامیه جوایز ویژه ای از سوی این دو هیات داوری به منتخبین برتر اهدا خواهد شد.

گل محمدی با ارایه این مطلب که اجرا های دوم این نمایش ها که اجرا برای عموم بود با حضور  شور مخاطبان  برگزار شد ادامه داد:  سی و یکمین جشنواره تئاتر مازندران تا ۲۳ آبان ماه به مدت چهار روز با حضور۱۲ گروه نمایشی ازسراسراستان درآمفی تئاترشهید باغبانی حوزه هنری ساری، بلک باکس و سالن آمفی تئاتر سلمان هراتی مجتمع فرهنگی هنری اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی مازندران درساری به اجرا در می آید و مراسم اختتامیه این جشنواره ساعت 14 روز پنجشنه در سینما سپهر ساری برگزار خوهد شد.
مطالب مرتبط

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان:

تخصیص ۵۰ درصدی وام مشاغل خانگی به اهالی تئاتر مازندران
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان:

تخصیص ۵۰ درصدی وام مشاغل خانگی به اهالی تئاتر مازندران

زارع بابیان اینکه کرونا گروه‌های نمایشی مازندران را با مشکل مواجه کرد، گفت: مازندران ۶ میلیارد تومان بودجه مشاغل خانگی دارد اگر بخشی از این بودجه به اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان داده شود، ۵۰ درصد بودجه تخصیصی به اهالی تئاتر اختصاص می یابد.

|

دبیر اولین جشنواره مجازی پوستر و تیزر تئاتر مازندران خبر داد:

معرفی اعضای هیئت‌داوران اولین جشنواره مجازی پوستر و تیزر تئاتر مازندران
دبیر اولین جشنواره مجازی پوستر و تیزر تئاتر مازندران خبر داد:

معرفی اعضای هیئت‌داوران اولین جشنواره مجازی پوستر و تیزر تئاتر مازندران

خردمند بابیان اینکه داوری اولین جشنواره مجازی پوستر و تیزر تئاتر مازندران به «حامد بارئی طبری»، «امین وطنی» و «مرتضی کاظمی نیا» واگذارشده، گفت: برگزیدگان این جشنواره در لایو اینستاگرام معرفی و مورد تجلیل قرار می‌گیرند.

|

دبیر اولین جشنواره و نمایشگاه مجازی عکس تئاتر مازندران خبر داد:

معرفی اعضای هیئت‌داوران اولین جشنواره و نمایشگاه مجازی عکس تئاتر مازندران
دبیر اولین جشنواره و نمایشگاه مجازی عکس تئاتر مازندران خبر داد:

معرفی اعضای هیئت‌داوران اولین جشنواره و نمایشگاه مجازی عکس تئاتر مازندران

مربوط صادق بابیان اینکه داوری اولین جشنواره و نمایشگاه مجازی عکس تئاتر مازندران به «عبدالرضا رشیدی»، «الیاس حقیقی» و «ندا دلفانیان» واگذارشده، گفت: برگزیدگان این جشنواره در لایو اینستاگرام معرفی و مورد تجلیل قرار می‌گیرند.

|

با حکم رئیس انجمن

مسلم خردمند دبیر اوﻟﯿﻦ ﺟﺸﻨﻮاره و ﻧﻤﺎﯾﺸﮕﺎه ﻣﺠﺎزی پوستر و تیزر ﺗﺌﺎﺗﺮ اﺳﺘﺎن ﻣﺎزﻧﺪران  شد
با حکم رئیس انجمن

مسلم خردمند دبیر اوﻟﯿﻦ ﺟﺸﻨﻮاره و ﻧﻤﺎﯾﺸﮕﺎه ﻣﺠﺎزی پوستر و تیزر ﺗﺌﺎﺗﺮ اﺳﺘﺎن ﻣﺎزﻧﺪران شد

طی حکمی از سوی رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان مازندران مسلم خردمند به عنوان دبیر اوﻟﯿﻦ ﺟﺸﻨﻮاره و ﻧﻤﺎﯾﺸﮕﺎه ﻣﺠﺎزی پوستر و تیزر ﺗﺌﺎﺗﺮ اﺳﺘﺎن ﻣﺎزﻧﺪران منصوب شد

|

نظرات کاربران