در حال بارگذاری ...
 • تاکیداستاندار مازندران؛

  ورود جدی بخش خصوصی جهت حمایت از تئاتر مازندران

  استاندار مازندران ۲۳ مهر ماه ۹۸ درطی نشستی با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی، رییس و نایب رییس انجمن هنرهای نمایشی شعبه مازندران ضمن تاکید بر ورود جدی بخش خصوصی جهت حمایت از تئاتر مازندران گفت: هنر نمایش یکی از اصیل‌ترین شاخه‌های هنری‌ در کشور و استان، از پیشینه غنی برخوردار بوده و بسیار تاثیر گزار است.

  به گزارش تئاتر مازندران، با توجه به نزدیک شدن  برگزاری سی و یکمین جشنواره تئاتر استان مازندران،23 مهرماه 98مجید حسین زادگان استاندار مازندران درطی نشستی با  عباس زارع مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی، یاسر محمودی برنتی رییس و فاطمه مکارینایب رییس انجمن هنرهای نمایشی مازندران ضمن تاکید بر نقش موثر هنر متعالی در پالایش رو ح انسان گفت:  هنر نمایش یکی از اصیل‌ترین شاخه‌های هنری‌ در کشور و استان، از پیشینه غنی برخوردار بوده و بسیار تاثیر گزار است.

  استاندار مازندران که اخیرا جهت دیدن نمایش «مرهم عزیز» در سالن آمفی تئاتر سلمان هراتی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ساری حضور پیدا کرده بود،  ضمن حمایت از رشد و توسعه تئاتر در استان گفت:  استقبال اخیرمخاطبان از تئاتر نشانگر پیشرفت خوب این رشته هنری در استان است.

  حسین زادگان تاکید کرد:  بخش خصوصی جهت حمایت از تئاتر مازندران  ورود جدی خواهد داشت.

  در ادامه این نشست عباس زارع  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، با اشاره به نقش موثر انجمن‌ها در توسعه فرهنگ و هنر، گفت: مطمئن هستم که با توجه به استعداد و ظرفیت بالای اهالی تئاتر مازندران و شایستگی و توانمندی اعضای انجمن هنرهای نمایشی استان و حمایت همیشگی استاندار فرهنگ‌دوست از اهالی هنر، به زودی شاهد اتفاق‌های خوبی در عرصه تئاتر مازندران خواهیم بود.

  یاسر محمودی رییس انجمن هنرهای نمایشی  شعبه مازندران  به ارایه گزارش عملکرد انجمن هنر های نمایشی در زمان حضورش در این انجمن  پرداخت و گفت: سی و یکمین جشنواره تئاتر استان مازندران اواخرآبان ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

   وی افزود: جهت هرچه با شکوه برگزار کردن این رویدا مهم تئاتری در استان، حمایت همه جانبه مدیران و مسئولان استانی را می طلبد تا بتوانیم جشنواره ای در خور و شایسته  استان مازندران  برگزار کنیم. 

  در ادامه فاطمه مکاری نایب رییس انجمن هنرهای نمایشی شعبه مازندران  نیز به دغدغه های موجود جهت برگزاری جشنواره تئاتر استان پرداخت .

   

   
  مطالب مرتبط

  از سوی مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی

داوران نهایی سی و یکمین جشنواره تئاتر استان مازندران انتخاب شدند
  از سوی مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی

  داوران نهایی سی و یکمین جشنواره تئاتر استان مازندران انتخاب شدند

  مدیرکل اداره فرهنگ وارساد اسلامی مازندران از معرفی داوران نهایی سی و یکمین جشنواره تئاتر استان مازندران خبر داد و گفت: خانم مهتاب نصیر پور، آقایان محمد رضا غفاری و حسین کیانی از اساتید تئاترکشور به قضاوت مرحله نهایی سی و یکمین جشنواره تئاتر استان مازندران می نشینند.

  |

  از سوی رییس انجمن هنرهای نمایشی

احکام مسئولان 5 دفتر انجمن هنرهای نمایشی مازندران اعطا شد
  از سوی رییس انجمن هنرهای نمایشی

  احکام مسئولان 5 دفتر انجمن هنرهای نمایشی مازندران اعطا شد

  در طی مراسمی در سالن کنفراس اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی با حضور معاون هنری سینمایی و کارشناس هنری اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان و رییس دفتر هنر های نمایشی مازندران احکام مسئولان دفتر انجمن هنر های نمایشی چالوس، جویبار و نکا ،مسئول کانون تئاتر پیشکسوتان و مسئول ...

  |

  هشتم آبان ماه 98  در ساری

آیین رونمایی از پوستر سی و یکمین جشنواره تئاتر استان مازندران برگزار شد
  هشتم آبان ماه 98 در ساری

  آیین رونمایی از پوستر سی و یکمین جشنواره تئاتر استان مازندران برگزار شد

  آیین رونمایی از پوستر سی و یکمین جشنواره تئاتر استان مازندران ، هشتم آبان ماه 98 با حضور معاون هنری سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، در سالن کنفرانس اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران برگزار شد.

  |

  نظرات کاربران