در حال بارگذاری ...
کانون تئاتر کودک و نوجوان انجمن هنر های نمایشی استان مازندران برگزار می‌کند

رپرتوار نمایش های کودک ونوجوان ویژه روز جهانی کودک

مسئول کانون تئاتر کودک ونوجوان انجمن هنر های نمایشی شعبه مازندران گفت: از سوی کانون تئاتر کودک و نوجوان انجمن هنر های نمایشی استان مازندران رپرتوار نمایش های کودک ونوجوان ویژه روز جهانی کودک از ۱۵ الی ۱۶ مهرماه ۹۸ در استان مازندران برگزار می شود.

یه گزارش تئاتر مازندران، مینو طوسی مسئول کانون تئاتر و نوجوان انجمن هنر های  نمایشی  شعبه مازندران  گفت: کانون تئاتر کودک و نوجوان انجمن هنر های نمایشی استان مازندران  ضمن تبریک روز جهانی کودک به کودکان سرزمین ایران زمین به مناسبت روز جهانی کودک به اجرای نمایش کودک  در پنج شهرستان استان مازندران می پردازد.
وی  با ارایه این مطلب که این نمایش ها راس ساعات  9 و 12 به اجرا در می آیند افزود: در 16 مهرماه 98 نمایش قنبر و صندوق به نویسندگی و کارگردانی تقی اسفندار در کانون فجر بابلسر به اجرا می رود.
طوسی ادامه داد: نمایش قصه های آسمان آبی در مجتمع فرهنگی هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بابل به نویسندگی کامبیز میرزایی و کارگردانی مینو طوسی به اجرا در خواهد آمد. در قائم شهر نمایش خله مرجان به نویسندگی مریم کاظمی و کارگردانی رجبعلی فلاح  در مجتمع فرهنگی هنری حر در کوچکسرا به روی صحنه خواهد رفت.
مسئول کانون تئاتر ونوجوان انجمن هنرهای نمایشی شعبه مازندران  خاطرنشان کرد: نمایش «پ مثل پرنده» به نویسندگی آزاده السادات میرشفیعی و کارگردانی مهدی کردان در سالن آمفی تئاتر مجتمع فرهنگی هنری اداره فرهنگ وارشاد ساری و مجتمع فرهنگی هنری اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان نکا به روی صحنه خواهد رفت.
 
مطالب مرتبط

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران:

هنرمندان تئاتر در روزهای کرونایی نیازمند حمایت بیشتری هستند
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران:

هنرمندان تئاتر در روزهای کرونایی نیازمند حمایت بیشتری هستند

زارع گفت: امروز با توجه به شیوع کرونا در شرایطی هستیم که سالن‌ها تعطیل هستند و بسیاری از اهالی تئاتر خانه نشین شده‌اند، به جرات می‌توانم بگویم که تئاتری‌‌ها نسبت به باقی هنرمندان شرایط سخت‌تری را می‌گذرانند و حمایت از این قشر را در دستورکار دارم.

|

نظرات کاربران