در حال بارگذاری ...

هم اندیشی مدیرکل اداره فرهنگ وارشاد اسلامی مازندران با رییس انجمن هنر های نمایشی استان

هشتم مهرماه ۹۸ جلسه هم اندیشی مدیرکل اداره فرهنگ وارشاد اسلامی مازندران؛ با رییس انجمن هنر های نمایشی شعبه مازندران و تنی چند ار کارشناسان تئاتر استان در دفتر مدیرکل برگزار شد

به گزارش تئاتر مازندران، هشتم مهرماه  98 ، عباس زارع،  مدیرکل اداره فرهنگ وارشاد اسلامی مازندران  در طی دیداری با  یاسر محمودی برنتی رییس هنر های نمایشی شعبه مازندران وتنی چند از کارشناسان تئاتر استان  جهت بررسی وضعیت  تئاتر استان وآسیب های موجود در پیش روی این هنر تاثیر گذار در استان،  به بحث و تبادل نظر نشستند.

با توجه به اینکه استان مازندران در آینده نزدیک شاهد برگزاری سی و یکمین جشنواره تئاتر استان است، یکی از مواردی که در رابطه آن مطالبی اریه شد، برنامه ریزی جهت چگونگی برگزارکردن این جشنوار بود.

حاضرین در این هم اندیشی در خصوص راهکارهای حل مشکلات سخت افزاری موجود، آماده سازی سالن های نمایش در محل اجرای جشنواره، نظرات و پیشنهادات خود را اریه کردند.

در ادامه نیز به وضعیت موجود تئاتر در استان پرداخته شد و در خصوص مراحل ساخت پروژه فرهنگی و هنری مرکز استان و یاری رسانی و همفکری اهالی تئاتراستان در جهت هرچه بهتر اجرا شدن و پیشبرد این پروژه تصمیم گیری هایی صورت پذیرقت.
نظرات کاربران