در حال بارگذاری ...
 • در تئاتر شهر آمل؛

  نمایش «خواستگاری» به روی صحنه رفت

  نمایش «خواستگاری» نوشته «آنتوان چخوف»، به کارگردانی «مرتضی صادقیان» از ۲۴ مردادماه الی پنجم شهریور ماه در آمل به روی صحنه رفت.

  نمایش «خواستگاری» در آمل به روی صحنه رفت

  نمایش «خواستگاری» نوشته «آنتوان چخوف»، به کارگردانی«مرتضی صادقیان» از 24 مردادماه الی پنجم شهریور ماه درآمل به روی صحنه رفت.

   به گزارش تئاتر مازندران، نمایش «خواستگاری» نوشته «آنتوان چخوف»، به کارگردانی «مرتضی صادقیان» و دراماتوژی «آیدین حق پناه» کاری از گروه تئاترایرانشهر با همکاری اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان آمل از 24 مردادماه الی پنجم شهریور ماه در تئاتر شهرآمل به روی صحنه رفت.

   خلاصه داستان نمایش خواستگاری به لومف مردی ۳۵ ساله می پردازد که برای خواستگاری ناتالیا، دختر ۲۵ ساله و ترشیده ی چوبوکف  قدم به ملک پدر ناتالیا می گذارد. اوضاع به خوبی پیش می رود تا این که

  در این نمایش«عیسی نعمتی»، «آرمان توکل» و «صبا گوهری» به بازی پرداختند.

  طراحی صحنه  این نمایش را «مرتضی صادقیان» و «آیدین حق پناه» عهده دار بودند،«محمدجوادایزدی» به عنوان  طراح گرافیک، «علی نیک پور» به عنوان مدیر تولید،« پدارام جباری» به عنوان مدیر روابط عمومی ، «محمداحمدی » به عنوان منشی صحنه، «پویان خرمانی» و «محمدحسین کلوانی» به عنوان دستیاران صحنه و«شقایق بدر» به عنوان مسئول تبلیغات ازگروه تبلیغاتی  دیلمان یاری گر این نمایش بودند.
  نظرات کاربران