در حال بارگذاری ...
 • سید حسین ساداتی خبر داد:

  برترین های جشنواره ی بسیج مازندران راهی جشنواره مقاومت می‌شوند

  جلسه‌ی هماهنگی جشنواره‌ی تئاتر بسیج مازندران با حضور اعضای ستاد برگزاری این جشنواره برگزار شد.

  به گزارش تئاتر مازندران، در این نشست سید حسین ساداتی مسئول برگزاری جشنواره‌ی تئاتر بسیج مازندران در سخنانی گفت: با رایزنی‌های صورت گرفته از سوی سازمان بسیج هنرمندان مازندران با مرکز ازاین‌پس گروه‌های برتر این جشنواره به‌صورت مستقیم راهی جشنواره مقاومت می‌شوند.

  وی اظهار داشت: مازندران تنها استانی در کشور است که برگزاری این جشنواره‌ی دوسالانه را در دستور کار خود قرار داده و تمام تلاش خود را در برگزاری هرچه باشکوه‌تر این جشنواره به کار می بندد.

  وی بابیان اینکه سال آینده جشنواره سراسری تئاتر بسیج در کشور برگزار خواهد شد افزود: سازمان بسیج هنرمندان مازندران باسابقه‌ی درخشان در برگزاری جشنواره‌ی استانی تئاتر بسیج طی نامه‌ای درخواست میزبانی این جشنواره را به مسئولان برگزارکننده‌ی این جشنواره سراسری اعلام نموده است.

  ساداتی افزود: بیش از 5 هزار نفر از هنرمندان مازندران عضو سازمان بسیج هنرمندان استان هستند که از این تعداد یک هزار نفر را هنرمندان شاخه‌های مختلف تئاتر تشکیل می‌دهند.

  وی بیان داشت: از اردیبهشت‌ماه سال جاری مقدمات برگزاری جشنواره‌ی تئاتر بسیج مازندران با دعوت از گروهی حرفه‌ای و کار بلد آغاز شد و امیدواریم شاهد برگزاری جشنواره‌ای باشکوه باشیم.

  مسئول برگزاری جشنواره‌ی تئاتر بسیج مازندران ادامه داد: در جشنواره گذشته 66 اثر خیابانی در بخش محیطی و صحنه‌ای به دبیرخانه‌ی این جشنواره ارسال شد و امیدواریم با هماهنگی‌های به‌عمل‌آمده در سال جاری نیز شاهد استقبال هنرمندان استان از این جشنواره باشیم.

  در پایان اعضای ستاد جشنواره‌ی تئاتر بسیج مازندران به شرح  زیر معرفی شدند:

  یاسر محمودی: دبیر جشنواره

  حمیدرضا هراسانی: رئیس ستاد جشنواره

  سید حسین ساداتی: مسئول برگزاری جشنواره

  مصطفی اژدر پور: مسئول بخش نمایشنامه نویسی

  تورج زایدلی: مسئول بخش بچه‌های محله

  سید حسین شیدایی فر: مسئول بخش صحنه‌ای

  عمران حامی: مسئول کمیته ارتباطات و رسانه
  مطالب مرتبط

  دبیر جشنواره خبر داد:

آغاز بازبینی سی و یکمین جشنواره تئاتر استانی مازندران
  دبیر جشنواره خبر داد:

  آغاز بازبینی سی و یکمین جشنواره تئاتر استانی مازندران

  دبیر سی و یکمین جشنواره تئاتر استان مازندران از آغاز بازبینی این جشنواره در استان مازندران خبر داد و گفت: 29 مهر ماه الی دوم آبان ماه 98 بازبینی سی و یکمین جشنواره تئاتر استان مازندران با حضور 22 گروه نمایشی از 11 شهر استان مازندران آغاز می شود.

  |

  نظرات کاربران