در حال بارگذاری ...

گروه قاصدک «راز پینوکیو» را در ساری به صحنه برد

نمایش شاد و موزیکال راز پینوکیو کاری از گروه تئاتر قاصدک در سالن سلمان هراتی اداره ارشاد ساری به روی صحنه رفت.

به گزارش تئاتر مازندران، نمایش شاد و موزیکال راز پینوکیو کاری از گروه تئاتر قاصدک ساری به نویسندگی علیرضا سعیدی کیاسری و کارگردانی پیام میرتبریزیان از 22 لغایت 31 تیرماه در سالن سلمان هراتی اداره ارشاد ساری به روی صحنه رفت.

نمایش «راز پینوکیو» با ایجاد فضایی شاد و مفرح برای کودکان و استفاده از موسیقی و ملودی‌های کودکانه و دکورهای فانتزی سعی در ایجاد فرهنگ صحیح برای کودکان دارد.

این نمایش به کودکان می‌آموزد که دروغ گفتن هیچ عاقبت خوبی برای آن‌ها ندارد و به‌طور مستقیم درصدد ترویج صداقت، کار نیکو، رفتار شایسته و ادب است.

در این نمایش گربه نره و روباه مکار به دلیل دروغ‌گویی و کارهای زشت و ناپسند دماغشان دراز می‌شود و خود را به آب‌وآتش می‌زنند تا بتوانند دماغشان را کوتاه کنند اما نمی‌شود. بالاخره تصمیم می‌گیرند پینوکیو که حالا تبدیل به آدم و بچه مؤدبی شده را پیدا کنند و راز کوچک شدن دماغش را از او بدزدند. پس از گذشتن از قصه‌های مختلف بالاخره پینوکیو را پیدا می‌کنند و ...

 در این نمایش حسین باغبان مسئولیت طراح صحنه لباس و گریم و سرپرستی گروه را به عهده دارد و آهنگسازی و اشعار کودکانه‌ی این نمایش شاد و موزیکال بر عهده‌ی سعید سنبلیان و سهیل قاسمی است.

لازم به ذکر است پیام میرتبریزیان، تیمور نوربخش، عادل بابایی، فاطمه مرادی، احمد خدادی، کمیل سروری، ایمان عبادی نسب، زینب احمدی و نادیا رضایی نقش‌آفرینان نمایش «راز پینوکیو» هستند.

 
مطالب مرتبط

یکشنبه اول اسفند ماه؛

قطب الدین صادقی تئاتر «خانه سیاه است» را افتتاح می کند
یکشنبه اول اسفند ماه؛

قطب الدین صادقی تئاتر «خانه سیاه است» را افتتاح می کند

تئاتر «خانه سیاه است» به نویسندگی و کارگردانی محسن اردشیر روز یکشنبه اول اسفند ماه با حضور قطب الدین صادقی، مدرس و کارگردان شناخته شده تئاتر کشورمان در تالار اصلی مجموعه تئاتر شهر اجرای خود را آغاز می کند.

|

نظرات کاربران