در حال بارگذاری ...
رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی نکا:

بر تولید هنرهای نمایشی فاخر تأکید می‌ورزیم

نشست عمومی هنرمندان شهرستان نکا با رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان برگزار شد.

به گزارش تئاتر مازندران، اولین نشست عمومی هنرمندان شهرستان نکا در سال جاری با حضور مهدی روحی رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان و غلامرضا بامتی طوسی مدیر انجمن نمایش نکا و جمعی از هنرمندان تئاتر برگزار شد.

رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی نکا از تئاتر به‌عنوان کم چالش‌ترین هنر و بیشترین فرصت جهش یادکرد و گفت: رونق و جهش این هنرنمایشی سبب کاهش آسیب‌های اجتماعی در جامعه خواهد شد.

روحی ضمن قدردانی از همراهی هنرمندان شهرستان نکا اظهار امیدواری کرد با تعاملات صمیمانه اهالی هنرهای نمایشی، در سال جاری گام‌های بلندی در عرصه‌ی این هنر فاخر برداشته شود.

در این نشست مهدی روحی به تدارک و برنامه‌ریزی در قالب برنامه‌های کوتاه‌مدت، میان‌مدت و بلندمدت برای رشد تئا‌تر شهرستان اشاره کرد و افزود: باید به‌طور مداوم و مستمر در کنار تجربیات نو و حرمت به دستاوردهای تئا‌تر بر هنرهای نمایشی فاخر خود که متأثر از فرهنگ ایرانی- اسلامی است، تأکید بورزیم.

 وی با تأکید بر این تئاتر موردحمایت قرار خواهد گرفت،‌ تأکید کرد: در نشست‌های دیگری که به‌زودی با هنرمندان خواهیم داشت، در جهت رفع مشکلات گام برمی‌داریم و زمینه تفاهم هرچه بیشتر خانواده تئا‌تر را فراهم می‌آوریم.

در این جلسه علاوه بر ارائه اهداف آینده انجمن تئاتر شهرستان نکا برخی از هنرمندان حاضر در جلسه از دغدغه‌ها و معضلات خود در این عرصه سخن گفتند.
نظرات کاربران