در حال بارگذاری ...
 • فراخوان جشنواره تئاتر بسیج مازندران منتشر شد

  جشنواره استانی تئاتر بسیج با اهداف، موضوعات و مقررات مشخص در سه بخش صحنه ای، بچه های محله ونمایش نامه نویسی برگزار می شود.

  به گزارش تئاتر مازندران، انجمن نمایش سازمان بسیج هنرمندان مازندران با نگاه به بیانیه­ی گام دوم انقلاب و تحقق آرمان­های مقدس نظام جمهوری اسلامی ایران در نیل به فرهنگ و هنر ایرانی، اسلامی تحت تعالیم آسمانی اسلام ناب محمدی (ص) جشنواره استانی تئاتر بسیج با اهداف، موضوعات و مقررات مشخص  در سه بخش صحنه­ای، بچه­های محله ونمایش­نامه نویسی برگزار می شود.

  نقش مقاومت، رشادت و ایثارگری مردم شریف مازندران در دوران 8 سال دفاع مقدس، خلق آثار نمایشی مبتنی بر مستندات و وقایع دوران پرافتخار انقلاب اسلامی و دفاع مقدس مازندران و تولید آثار در حوزه تئاتر آیین بومی، خلق آثار نمایشی با تکیه بر مفاهیم ارزشی و بنیادی نظام جمهوری اسلامی ایران، خلق آثار تجربی و خلاقانه و دوری از تکرار کلیشه­های رایج و پرهیز از شعارزدگی وخلق آثار نمایشی با محوریت پرداختن به معضلات اجتماعی و ارزش­های اخلاقی از موضوعات این جشنواره می باشند.

  مهلت ارسال متن  به جشنواره استانی تئاتر بسیج 10تیر ماه سال جاری اعلام شده است ومعرفی و اعلام نمایشنامه­های پذیرفته شده 10 مرداد صورت می پذیرد.

   لازم به ذکر است زمان بازبینی نمایش­ها نیمه اول آبان  بوده و لیست نهایی گروه­های برگزیده برای جشنواره استانی 20 آبان اعلام خواهد شد.

  خاطرنشان می شود مرحله نهایی جشنواره استانی تئاتر بسیج آذر ماه  سالجاری برگزار می گردد.
  مطالب مرتبط

  موفقیت «تیشتر» درراه فتح

  موفقیت «تیشتر» درراه فتح

  «تیشتر» به نویسندگی و کارگردانی حمید ناطقی به مرحله بازبینی بیست و دومین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر راه یافت.

  |

  نظرات کاربران