در حال بارگذاری ...
 • فراخوان جشنواره تئاتر بسیج مازندران منتشر شد

  جشنواره استانی تئاتر بسیج با اهداف، موضوعات و مقررات مشخص در سه بخش صحنه ای، بچه های محله ونمایش نامه نویسی برگزار می شود.

  به گزارش تئاتر مازندران، انجمن نمایش سازمان بسیج هنرمندان مازندران با نگاه به بیانیه­ی گام دوم انقلاب و تحقق آرمان­های مقدس نظام جمهوری اسلامی ایران در نیل به فرهنگ و هنر ایرانی، اسلامی تحت تعالیم آسمانی اسلام ناب محمدی (ص) جشنواره استانی تئاتر بسیج با اهداف، موضوعات و مقررات مشخص  در سه بخش صحنه­ای، بچه­های محله ونمایش­نامه نویسی برگزار می شود.

  نقش مقاومت، رشادت و ایثارگری مردم شریف مازندران در دوران 8 سال دفاع مقدس، خلق آثار نمایشی مبتنی بر مستندات و وقایع دوران پرافتخار انقلاب اسلامی و دفاع مقدس مازندران و تولید آثار در حوزه تئاتر آیین بومی، خلق آثار نمایشی با تکیه بر مفاهیم ارزشی و بنیادی نظام جمهوری اسلامی ایران، خلق آثار تجربی و خلاقانه و دوری از تکرار کلیشه­های رایج و پرهیز از شعارزدگی وخلق آثار نمایشی با محوریت پرداختن به معضلات اجتماعی و ارزش­های اخلاقی از موضوعات این جشنواره می باشند.

  مهلت ارسال متن  به جشنواره استانی تئاتر بسیج 10تیر ماه سال جاری اعلام شده است ومعرفی و اعلام نمایشنامه­های پذیرفته شده 10 مرداد صورت می پذیرد.

   لازم به ذکر است زمان بازبینی نمایش­ها نیمه اول آبان  بوده و لیست نهایی گروه­های برگزیده برای جشنواره استانی 20 آبان اعلام خواهد شد.

  خاطرنشان می شود مرحله نهایی جشنواره استانی تئاتر بسیج آذر ماه  سالجاری برگزار می گردد.
  نظرات کاربران