در حال بارگذاری ...
 • افقی روشن برای فرهنگ و هنر مازندران

  رئیس انجمن هنرهای نمایشی مازندران در پیامی انتصاب مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان را تبریک گفت.

  به گزارش تئاتر مازندران، یاسر محمودی برنتی رئیس انجمن هنرهای نمایشی مازندران در پیامی انتصاب عباس زارع به‌عنوان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران را به وی تبریک گفت.

  متن این پیام به شرح ذیل است:

  برادر ارجمند جناب آقای عباس زارع

  مدیرکل محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران

  با سلام و احترام

  انتخاب جنابعالی از سوی وزارت متبوع به‌عنوان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران حاصل پشتوانه علمی و سابقه درخشان فرهنگی‌تان بوده است.

  بدون شک جنابعالی یکی از چهره‌های ارزشمند و فرهیخته عرصه فرهنگ و هنر مازندران محسوب می‌شوید که همواره با تفکرات فرهنگی و به‌دوراز حاشیه‌های سیاسی در حوزه فرهنگ و هنر گام برداشته‌اید.

  این انتخاب شایسته نشات گرفته از تعهد، کارآمدی، شایستگی‌، تخصص و تجربه بالای حضرت‌عالی در دوره‌ها و مسئولیت‌های مختلف است که موجبات رشد و ارتقای مجموعه فرهنگی استان مازندران را در پی خواهد داشت و در پی این انتخاب و انتصاب شایسته می‌توان افقی روشن و آینده‌ای پر از امید را برای مجموعه فرهنگی و هنری مازندران متصور شد.

  امید است با حضور شایسته جنابعالی در این جایگاه خطیر و بهره‌گیری مطلوب از توان و ظرفیت‌های فراوان و متنوع فکری بیش‌ازپیش شاهد افق‌های روشن در تقویت جایگاه فرهنگ و هنر در استان باشیم.

  در پایان ضمن تقدیر از حسن انتخاب مسئولین و متولیان امر در راستای انتخاب جنابعالی به‌عنوان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، تداوم توفیقات جنابعالی را آرزومندم.

  یاسر محمودی برنتی

  رئیس انجمن هنرهای نمایشی مازندران
  مطالب مرتبط

  تاکیداستاندار مازندران؛

ورود جدی بخش خصوصی جهت حمایت از تئاتر مازندران
  تاکیداستاندار مازندران؛

  ورود جدی بخش خصوصی جهت حمایت از تئاتر مازندران

  استاندار مازندران 23 مهر ماه 98 درطی نشستی با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی، رییس و نایب رییس انجمن هنرهای نمایشی شعبه مازندران ضمن تاکید بر ورود جدی بخش خصوصی جهت حمایت از تئاتر مازندران گفت: هنر نمایش یکی از اصیل‌ترین شاخه‌های هنری‌ در کشور و استان، از پیشینه غنی برخوردار ...

  |

  دبیر جشنواره خبر داد:

آغاز بازبینی سی و یکمین جشنواره تئاتر استانی مازندران
  دبیر جشنواره خبر داد:

  آغاز بازبینی سی و یکمین جشنواره تئاتر استانی مازندران

  دبیر سی و یکمین جشنواره تئاتر استان مازندران از آغاز بازبینی این جشنواره در استان مازندران خبر داد و گفت: 29 مهر ماه الی دوم آبان ماه 98 بازبینی سی و یکمین جشنواره تئاتر استان مازندران با حضور 22 گروه نمایشی از 11 شهر استان مازندران آغاز می شود.

  |

  نظرات کاربران