در حال بارگذاری ...
 • آغازین اجرای نمایش «زنان بیشه‌گل»

  اثر برگزیده شانزدهمین جشنواره «تئاتر مقاومت»، اجرای خود را در تماشاخانه مهر حوزه هنری آغاز کرد.

  به گزارش تئاتر مازندران، نمایش زنان بیشه گل به نویسندگی و کارگردانی مهیار هزارجریبی، اثر برگزیده شانزدهمین جشنواره «تئاتر مقاومت»، اجرای خود را از چهارشنبه 12 تیرماه در تماشاخانه مهر حوزه هنری و با حضور حسین مسافر آستانه؛ مدیر پردیس تئاتر تهران، کوروش زارعی؛ مدیر مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری و جمعی از هنرمندان آغاز کرد.

  زنگ آغاز اجرای این نمایش را حسین مسافر آستانه؛ مدیر پردیس تئاتر تهران نواخت و با اشاره به اینکه این گروه نمایشی فعال در استان هم‌جوار زادگاهش یعنی مازندران است، گفت: باید بگویم که این گروه نمایشی و کارگردان آن ازجمله مستعدترین جوانان پویا و فعال تئاتری در تئاتر استانی هستند که همواره درخشان و موفق در جشنواره و رویدادهای نمایشی حاضرشده‌اند.

  وی ادامه داد: من برای این گروه تئاتری آرزوی موفقیت در جریان اجرای این نمایش می‌کنم و خوشحال هستم که حوزه هنری این‌چنین از گروه‌های تئاتر استانی برای بهتر دیده شدن قابلیت و ظرفیت‌های موجود در آن‌ها، حمایت می‌کند.

  مهیار هزارجریبی هم پس از پایان اجرای نمایش، اجرای آغازین نمایش «زنان بیشه‌گل» را به کوروش زارعی؛ مدیر مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری  تقدیم کرد و گفت: اگر نبود حمایت‌های این مسئول دلسوز و مهربان، به‌شخصه باید بگویم که اجرای این نمایش دریکی از تالارهای پایتخت میسر نشده و همچنان تولیدات تئاتر استانی در حاشیه باقی‌مانده و مطرح نمی‌شد.

   یادآور می‌شود، اجرای نمایش «زنان بیشه‌گل» تا 26 تیرماه در تماشاخانه مهر حوزه هنری ادامه دارد و علاقه‌مندان جهت تهیه بلیط آن می‌توانند به سایت تیوال مراجعه کنند.
  مطالب مرتبط

  در دومین روز از سی و یکمین جشنواره تئاتر مازندران،

چهار نمایش اجرا شد
  در دومین روز از سی و یکمین جشنواره تئاتر مازندران،

  چهار نمایش اجرا شد

  مدیر روابط عمومی انجمن هنر های نمایشی شعبه مازندران از اجرا گروه های منتخب در دومین روز سی و یکمین جشنواره تئاتر استان مازندران خبر داد و گفت:چهار نمایش «بقا» ، «طالب» ،«آقای کانگ»و «پس از برخورد جسمی سخت به سر» به اجرا در آمد.

  |

  کارگردان نمایش «جنگال»؛

جشنواره سی و یکم از سطح کیفی بالایی برخوردار است
  کارگردان نمایش «جنگال»؛

  جشنواره سی و یکم از سطح کیفی بالایی برخوردار است

  کارگردان نمایش «جنگال» منتخب مرحله بازبینی سی و یکمین جشنواره تئاتر استان مازندران گفت: با توجه به شناخت به آثار راه یافته به بخش نهایی جشنواره ، امید آن است که جشنواره سی و یکم از سطح کیفی بالایی برخوردار شود.

  |

  موفقیت «تیشتر» درراه فتح

  موفقیت «تیشتر» درراه فتح

  «تیشتر» به نویسندگی و کارگردانی حمید ناطقی به مرحله بازبینی بیست و دومین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر راه یافت.

  |

  نظرات کاربران