در حال بارگذاری ...
 • نمایش شاد و موزیکال «بز زنگوله پا» به روی صحنه رفت

  نمایش شاد و موزیکال «بز زنگوله پا» در مرکز استان مازندران به روی صحنه رفت.

  به گزارش تئاتر مازندران، نمایش «بز زنگوله پا» به نویسندگی و کارگردانی یوسف یونسی با نگاهی تازه با بهره‌گیری از عناصر محیطی همچون آب، باد و ابر درواقع بر اساس نمایش عروسکی گرگم و گله می‌برم به قلم خانم شعبان نژاد شکل‌گرفته است.

  این کار که به سرپرستی گروه تئاتر پژواک ساری به روی صحنه رفته است به‌صورت کارگاهی و با حضور هنرجویان کودک و نوجوان ساروی تولیدشده است.

  این نمایش شاد و موزیکال برای گروه سنین الف یا خردسال در نظر گرفته‌شده و خوشبختانه مورد استقبال مخاطبین ساروی قرارگرفته است.

  این نمایش کار خود را از روز دوشنبه دهم تیرماه آغاز نمود و تا روز جمعه بیست و یکم تیرماه در دو سانس ١٩:٠٠ و ٢٠:٣٠ در سالن بلک باکس مجتمع فرهنگی ارشاد اجرا خواهد شد.
  مطالب مرتبط

  در دومین روز از سی و یکمین جشنواره تئاتر مازندران،

چهار نمایش اجرا شد
  در دومین روز از سی و یکمین جشنواره تئاتر مازندران،

  چهار نمایش اجرا شد

  مدیر روابط عمومی انجمن هنر های نمایشی شعبه مازندران از اجرا گروه های منتخب در دومین روز سی و یکمین جشنواره تئاتر استان مازندران خبر داد و گفت:چهار نمایش «بقا» ، «طالب» ،«آقای کانگ»و «پس از برخورد جسمی سخت به سر» به اجرا در آمد.

  |

  کارگردان نمایش «جنگال»؛

جشنواره سی و یکم از سطح کیفی بالایی برخوردار است
  کارگردان نمایش «جنگال»؛

  جشنواره سی و یکم از سطح کیفی بالایی برخوردار است

  کارگردان نمایش «جنگال» منتخب مرحله بازبینی سی و یکمین جشنواره تئاتر استان مازندران گفت: با توجه به شناخت به آثار راه یافته به بخش نهایی جشنواره ، امید آن است که جشنواره سی و یکم از سطح کیفی بالایی برخوردار شود.

  |

  موفقیت «تیشتر» درراه فتح

  موفقیت «تیشتر» درراه فتح

  «تیشتر» به نویسندگی و کارگردانی حمید ناطقی به مرحله بازبینی بیست و دومین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر راه یافت.

  |

  نظرات کاربران