در حال بارگذاری ...
 • موفقیت «تیشتر» درراه فتح

  «تیشتر» به نویسندگی و کارگردانی حمید ناطقی به مرحله بازبینی بیست و دومین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر راه یافت.

  به گزارش تئاتر مازندران، طبق اعلام دبیرخانه بیست و دومین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر هیئت‌داوران انتخاب متون (طرح و ایده) نمایش‌های محیطی و میدانی متشکل از شیرین بزرگمهر، محمود رضا رحیمی و حمید پور آذری 22 اثر را به شرح زیر برای ارزیابی در مرحله بازبینی، معرفی کردند.

  «تیشتر» به نویسندگی و کارگردانی حمید ناطقی هنرمند سخت‌کوش و پویای استان مازندران یکی از بیست‌ودو کار راه‌یافته به مرحله بعد دومین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر هست.

  بیست و دومین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر از 15 تا 19 آبان سال جاری به دبیری حمیدرضا آذرنگ و توسط سازمان منطقه آزاد اروند، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد اروند، اداره کل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با مشارکت انجمن هنرهای نمایشی برگزار می‌شود.

  انجمن هنرهای نمایشی استان مازندران این موفقیت را به حمید ناطقی و تمامی اعضای گروه وی تبریک عرض می‌نماید، باشد که شاهد موفقیت‌های روزافزون ایشان و سایر هنرمندان شریف و پویای این خطه پهناور باشیم.
  مطالب مرتبط

  نیم‌نگاهی بر نمایش «زخم زبون»

  نیم‌نگاهی بر نمایش «زخم زبون»

  نمایش «زخم زبون» به نویسندگی و کارگردانی حمیدرضا گل محمدی تواندشتی به تهیه‌کنندگی موسسه فرهنگی هنری پژواک هنر آرمان در ایزدشهر روی صحنه رفت.

  |

  نظرات کاربران