در حال بارگذاری ...
 • اولین نشست شورای توسعه کاربردی تئاتر مازندران برگزار شد

  به‌منظور بهره‌گیری از مشاوره هنرمندان صاحب‌تجربه و بهره‌مندی از خرد جمعی در تصمیم سازی، اولین نشست شورای توسعه کاربردی تئاتر مازندران برگزار شد.

  به گزارش تئاتر مازندران، یاسر محمودی برنتی رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان مازندران با اعلام این خبر گفت: انجمن هنرهای نمایشی استان مازندران به‌منظور بهره‌گیری از مشاوره هنرمندان صاحب‌تجربه و بهره‌مندی از خرد جمعی در تصمیم سازی، برنامه‌ریزی و هدایت تئاتر استان و ایجاد ساختاری پویا و ترسیم یک‌چشم انداز روشن و امیدبخش در راستای برنامه‌ها و اهداف اقدام به تشکیل «شورای کاربردی تئاتر» استان نموده است.

  وی اظهار داشت: بی‌شک هنر ارزشمند تئاتر در جهت پیشبرد اهداف عالیه خود و رسیدن به شرایط مطلوب، نیازمند استفاده از مشاوران کاردان و باتجربه‌ای است که شناخت دقیق و روشن از تمام جنبه‌ها، قابلیت‌ها، محدودیت‌ها و فرصت‌های این حوزه دارند.

  رئیس انجمن هنرهای نمایشی مازندران خاطرنشان کرد: در این جلسه حاضران با تأکید به شناسایی و جذب شرکت‌های اقتصادی استان به‌منظور شتاب در اجرای حمایتی و زیرساختی پیش روی انجمن و اقتصاد این هنر بی‌بدیل؛ تناسب موضوعات مدنظر و برنامه مدون و کارآمد ارائه‌شده از سوی انجمن که در ۱۷ فصل تنظیم‌شده است، تأکید کردند.

  وی تصریح کرد: اهمیت همدلی و بهره‌گیری از نظرات جمعی خانواده شریف تئاتر استان بدون شک موجب رسیدن به اهداف بلند عرصه فرهنگ و هنر و اعتلای هنرهای نمایشی یاری رساند.

  لازم به ذکر است جلسه فوق با حضور اعضای این شورا متشکل از محمدرضا ضمیر پور - محمد منصوری –هوشنگ رضایی- مهشید روحانی - محمدرضا غفاری – عباس ابوالحسنی – رستم کیا کجوری -جهانفرکاویانپور – اسفندیار بهاری –مهدی رمضانی - تقی اسفندیار – کامبیز میرزایی – الهیار هزارجریبی- محسن متین - ماجد آهنگر – امیرحسین فلاحت پیشه و مصطفی اژدر پور منفرد برگزار شد.
  مطالب مرتبط

  چهارمین دوره جشنواره ملی و سراسری سیاه‌بازی در مازندران برگزار می‌شود

  چهارمین دوره جشنواره ملی و سراسری سیاه‌بازی در مازندران برگزار می‌شود

  یاسر محمودی رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان مازندران با محمد جونیان مدیر اجرایی و دبیر جشنواره سیاه‌بازی در خصوص برگزاری چهارمین جشنواره سراسری نمایش‌های سنتی سیاه‌بازی دیدار و گفتگو کرد.

  |

  دبیر جشنواره خبر داد:

آغاز بازبینی سی و یکمین جشنواره تئاتر استانی مازندران
  دبیر جشنواره خبر داد:

  آغاز بازبینی سی و یکمین جشنواره تئاتر استانی مازندران

  دبیر سی و یکمین جشنواره تئاتر استان مازندران از آغاز بازبینی این جشنواره در استان مازندران خبر داد و گفت: 29 مهر ماه الی دوم آبان ماه 98 بازبینی سی و یکمین جشنواره تئاتر استان مازندران با حضور 22 گروه نمایشی از 11 شهر استان مازندران آغاز می شود.

  |

  نظرات کاربران