در حال بارگذاری ...
 • اعلام فراخوان دومین همایش فرهنگی _هنری آمل

  فراخوان بخش نمایش خیابانی دومین همایش استانی فرهنگی _هنری آمل اعلام شد.

  به گزارش تئاتر مازندران، از سوی دبیر اجرایی بخش نمایش خیابانی دومین همایش فرهنگی _هنری استانی آمل در سال جاری فراخوان این بخش با موضوعات محرم حسینی و مدافعان حرم اعلام شد.

   مهیار کمانگری دبیر اجرایی بخش نمایش خیابانی دومین همایش استانی فرهنگی _هنری آمل گفت: با استعانت از درگاه خداوند متعال و توجهات حضرت قائم (عج) دبیرخانه بخش نمایش خیابانی این همایش فرهنگی _ هنری در سال جاری کار خود را آغاز نمود.

   وی با اشاره به شرایط شرکت در بخش نمایش خیابانی این همایش افزود: علاقه‌مندان به شرکت در این بخش می‌توانند با موضوعات محرم حسینی و مدافعان حرم آثار خود را به دبیرخانه ارسال کنند.

  کمانگری ادامه داد: ارسال آثار در رده‌های سنی مختلف آزاد و مدت‌زمان آثار ده الی بیست دقیقه است و متقاضیان جهت شرکت می‌بایست ۳ نسخه لوح فشرده نمایش خود را مطابق تقویم اعلام‌شده به خواهد کرد.

  دبیر اجرایی بخش نمایش خیابانی دومین همایش استانی فرهنگی _هنری آمل بابیان این مطلب که جشنواره هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال دکور و هزینه اسکان و رفت‌وآمد تقبل نمی‌کند خاطرنشان کرد: زمان ارسال آثار به دبیرخانه آثار از 5 شهریور 98 آغاز می‌شود که علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را به دبیرخانه این همایش واقع در آمل، آفتاب 36، مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی (ره) ارسال کنند.

  وی زمان تائید آثار پذیرفته‌شده از سوی دبیرخانه را 20 شهریور 98 اعلام کرد و ادامه داد: آثار پذیرفته‌شده از سوی هیئت‌داوران، مهرماه 98 هم‌زمان با برگزاری همایش به اجرا درخواهد آمد و به آثار راه‌یافته به جشنواره تا سقف شش میلیون ریال کمک‌هزینه اهدا خواهد شد.

  کمانگری با اشاره به این مطلب که در بخش‌های کارگردانی، بازیگری و بهترین طرح از برگزیدگان تقدیر خواهد شد افزود: علاقه‌مندان به شرکت در بخش نمایش خیابانی همایش می‌توانند جهت کسب هرگونه اطلاعات با شماره همراه 09118559699 تماس حاصل نمایند.
  مطالب مرتبط

  موفقیت «تیشتر» درراه فتح

  موفقیت «تیشتر» درراه فتح

  «تیشتر» به نویسندگی و کارگردانی حمید ناطقی به مرحله بازبینی بیست و دومین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر راه یافت.

  |

  نیم‌نگاهی بر نمایش «زخم زبون»

  نیم‌نگاهی بر نمایش «زخم زبون»

  نمایش «زخم زبون» به نویسندگی و کارگردانی حمیدرضا گل محمدی تواندشتی به تهیه‌کنندگی موسسه فرهنگی هنری پژواک هنر آرمان در ایزدشهر روی صحنه رفت.

  |

  در دومین روز از سی و یکمین جشنواره تئاتر مازندران،

چهار نمایش اجرا شد
  در دومین روز از سی و یکمین جشنواره تئاتر مازندران،

  چهار نمایش اجرا شد

  مدیر روابط عمومی انجمن هنر های نمایشی شعبه مازندران از اجرا گروه های منتخب در دومین روز سی و یکمین جشنواره تئاتر استان مازندران خبر داد و گفت:چهار نمایش «بقا» ، «طالب» ،«آقای کانگ»و «پس از برخورد جسمی سخت به سر» به اجرا در آمد.

  |

  کارگردان نمایش «جنگال»؛

جشنواره سی و یکم از سطح کیفی بالایی برخوردار است
  کارگردان نمایش «جنگال»؛

  جشنواره سی و یکم از سطح کیفی بالایی برخوردار است

  کارگردان نمایش «جنگال» منتخب مرحله بازبینی سی و یکمین جشنواره تئاتر استان مازندران گفت: با توجه به شناخت به آثار راه یافته به بخش نهایی جشنواره ، امید آن است که جشنواره سی و یکم از سطح کیفی بالایی برخوردار شود.

  |

  نظرات کاربران