در حال بارگذاری ...
 • افتخاری دیگر برای تئاتر مازندران

  هنرمند مازندرانی توانست مقام سوم بخش نمایشنامه‌نویسی جشنواره ملی رهاورد سرزمین نور را کسب نماید.

  به گزارش تئاتر مازندران، محسن صفری هنرمند نام‌آشنای استان مازندران توانست در جشنواره ملی رهاورد سرزمین نور در بخش نمایشنامه‌نویسی مقام سوم را از آن خود کند.

  محسن صفری متولد ١٣٥٨ از چهره‌های نام‌آشنای هنر مازندران است و علاوه بر عرصه هنر از فعالان مدنی و مطبوعاتی است. وی علاوه بر مسئولیت کمیته فرهنگ و هنر مجمع عالی نخبگان مازندران و سرپرستی گروه تئاتر فرهنگ سابقه تدریس نمایشنامه‌نویسی و داوری در آموزشگاه‌ها و جشنواره‌های مختلفی را در کارنامه‌ی خود دارد.

  صفری فعالیت حرفه‌ای تئاتر را از سال ١٣٧٤ آغاز نمود و به‌عنوان نوجوان اول جشنواره کشوری تئاتر کانون مساجد برگزیده شد و تاکنون نیز نویسندگی، کارگردانی و بازیگری بیست‌وپنج اثر نمایشی را در کارنامه خود به ثبت رسانده است.

  از آثار تألیفی وی می‌توان به خواب و خاک محصول ١٣٩٥، آفتاب کهربایی شب محصول ١٣٩٦ و حرفی از جنس شعر محصول سال ١٣٩٧ اشاره نمود. لازم به ذکر است جشنواره ملی سرزمین نور، همه‌ساله با موضوع راهیان نور و دفاع مقدس در رشته‌های شعر، داستان، متن ادبی، دل نوشته، عکس، فیلم برگزار می‌شود و علاقه‌مندان و زائران راهیان نور می‌توانند دیده‌ها و شنیده‌های خود را از مناطق عملیاتی دفاع مقدس به دبیرخانه جشنواره ملی سرزمین نور ارسال کنند.
  مطالب مرتبط

  موفقیت «تیشتر» درراه فتح

  موفقیت «تیشتر» درراه فتح

  «تیشتر» به نویسندگی و کارگردانی حمید ناطقی به مرحله بازبینی بیست و دومین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر راه یافت.

  |

  نظرات کاربران