در حال بارگذاری ...
 • رئیس انجمن هنرهای نمایشی مازندران خبر داد:

  ثبت‌نام بیمه تکمیلی هنرمندان آغاز شد

  اهالی فرهنگ، هنر و رسانه تنها تا دوازدهم تیر مهلت‌دارند که نسبت به نام‌نویسی بیمه درمان تکمیلی، عمر و حوادث اقدام کنند.

  به گزارش تئاتر مازندران، یاسر محمودی برنتی رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان مازندران بابیان این خبر گفت: اعضای صندوق اعتباری هنر برای استفاده از خدمات بیمه درمان تکمیلی می‌توانند به وب‌سایت صندوق به نشانی www.honarcredit.ir مراجعه کرده و بر اساس قرارداد منعقدشده با شرکت بیمه سرمد از تاریخ 10/04/98 لغایت 12/04/98 نسبت به ثبت‌نام اقدام و از خدمات بیمه درمان تکمیلی بهره‌مند شوند.

  وی اظهار داشت: اعضای صندوق اعتباری هنر با پرداخت بخشی از حق بیمه کل، مشمول بهره‌مندی از خدمات بیمه درمان تکمیلی می‌شوند و مابقی هزینه بر عهده صندوق است و این خدمات همانند سال گذشته در قالب سه طرح (امید، آرامش و رفاه) با پوشش‌ها و حق بیمه متفاوت ارائه می‌شود که متقاضیان می‌توانند با انتخاب یکی از طرح‌ها، افراد تحت تکفل خود را نیز در همان طرح ثبت‌نام کنند.

  محمودی یادآور شد: تمامی خدمات به‌صورت الکترونیکی و از طریق سامانه بیمانو به اعضاء ارائه می‌شود و بر اساس مقررات، ارائه هرگونه خدمات منوط به عضویت متقاضی در صندوق اعتباری هنر است.
  مطالب مرتبط

  موفقیت «تیشتر» درراه فتح

  موفقیت «تیشتر» درراه فتح

  «تیشتر» به نویسندگی و کارگردانی حمید ناطقی به مرحله بازبینی بیست و دومین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر راه یافت.

  |

  نیم‌نگاهی بر نمایش «زخم زبون»

  نیم‌نگاهی بر نمایش «زخم زبون»

  نمایش «زخم زبون» به نویسندگی و کارگردانی حمیدرضا گل محمدی تواندشتی به تهیه‌کنندگی موسسه فرهنگی هنری پژواک هنر آرمان در ایزدشهر روی صحنه رفت.

  |

  نظرات کاربران