در حال بارگذاری ...
 • از سوی دبیرخانه دائمی جشنواره تئاتر مازندران

  جدول زمان‌بندی اجرای نمایش‌های سی‌اِمین جشنواره تئاتر مازندران منتشر شد

  دبیر سی‌اُمین جشنواره تئاتر مازندران برنامه زمان‌بندی اجرای نمایش‌های جشنواره را تشریح کرد.

  به گزارش تئاتر مازندران، علیرضا قنبری درباره برنامه زمانبندی اجرای نمایش‌ها اظهار کرد: اجرای نمایش‌ها صبح شنبه 10 شهریور از ساعت 10 با روی صحنه رفتن نمایش «پرسه‌های موازی» نوشته پیام لاریان و با کارگردانی حمید ناطقی در سالن بلک‌باکس اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آغاز می‌شود. دومین نمایش روز نخست جشنواره «یاغی‌های عاشق» به نویسندگی سینا دلشادی و کارگردانی تورج زایدلی است که از ساعت 15:30 در آمفی‌تئاتر حوزه هنری اجرا می‌شود. نشست نقد و بررسی این نمایش با حضور منتقدان، اهالی تئاتر و عوامل نمایش در سالن آمفی‌تئاتر زنده‌یاد سلمان هراتی از ساعت 17:30 برگزار می‌شود.

  وی افزود: دو نمایش دیگر نیز روز شنبه برگزار می‌شود که ابتدا از ساعت 19:30 نمایش «خانه» به نویسندگی نغمه ثمینی و کارگردانی سینا علیپور در بلک‌باکس ساری روی صحنه می‌رود و پس از آن، ساعت 21:30 نمایش «اژدهاک» نوشته استاد بهرام بیضایی با کارگردانی علی شعبانی اسرمی از ساری در سالن آمفی‌تئاتر سلمان هراتی اجرا خواهد شد. نقد و بررسی این دو نمایش هم ساعت 16 فردا در سالن سلمان هراتی برگزار خواهد شد.

  به گفته عضو هیأت رئیسه انجمن هنرهای نمایشی مازندران، 2 نمایش دیگر جشنواره هم یکشنبه 11 شهریور در سالن بلک‌باکس ساری روی صحنه می‌روند که نشست نقد و بررسی هر دو نمایش در سالن زنده‌یاد سلمان هراتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود. ابتدا از ساعت 11 نمایش «تکرار» به نویسندگی امیر رفیعی و کارگردانی مهیار صیفوری از تنکابن در بلک‌باکس ساری اجرا می‌شود. آخرین نمایش حاضر در بخش نهایی جشنواره سی‌اُم نیز «چهار» نام دارد که به نویسندگی امیر عالمی و کارگردانی مجید شعاعی از آمل تولید شده و از ساعت 18:30 در بلک‌باکس ساری روی صحنه می‌رود. نشست نقد و بررسی این 2 نمایش هم از ساعت 20:30 فردا در سالن سلمان هراتی برپا خواهد شد. مراسم اختتامیه نیز از ساعت 10:30 روز دوشنبه در آمفی‌تئاتر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می‌شود.
  نظرات کاربران