در حال بارگذاری ...
در آموزشگاه افرا

کارگاه یکروزه آموزش مقدماتی مبانی بازیگری تئاتر در ساری

شرکت در این دوره ۶ ساعته، رایگان و بدون محدودیت سنی است.

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر از مازندران ، کارگاه یکروزه آموزش مقدماتی مبانی بازیگری تئاتر و سینما تحت عنوان "بازیگر کیست و بازیگری چیست"  زیر نظر مصطفی غفاری کارگردان و مدرس تئاتر کشور در روز جمعه ٣٠مهرماه از ساعت ١۴ در آموزشگاه هنرهای نمایشی افرا در ساری برگزار می‌شود .

دراین دوره ضمن آموزش مقدماتی کلیات تئاتر،موضوعاتی از جمله آشنایی با ویژگی‌های یک بازیگر و بهره گیری ازشیوه‌های خلاق دربازیگری باتوجه به امکانات ومحدودیت‌های موجود مطرح خواهد شد.

شرکت در این دوره ۶ ساعته،رایگان و بدون محدودیت سنی می‌باشد. این کارگاه در سطح مقدماتی می‌باشد و پیش‌نیاز خاصی ندارد. در پایان کارگاه از علاقمندان جهت معرفی به گروه‌های فعال و شرکت در دوره‌های تخصصی آموزشگاه هنرهای نمایشی افرا،تست بازیگری بعمل می‌آید.

مصطفی غفاری متولد سال ١٣۶١ در ساری دارای مدرک کارشناسی بازیگری تئاتر از دانشگاه هنرومعماری تهران وکارشناس ارشدکارگردانی تئاتر است.
وی مدرس رسمی اداره کل فرهنگ و ارشاد استان تهران؛
برگزار کننده کارگاه‌های متعدد آموزش تولید تئاتر در تهران و شهرستان‌ها،داور جشنواره‌های استانی و کشوری تئاتر،داور جشنواره کشوری نمایشنامه نویسی پرسش مهر و داور دو دوره از جشنواره کشوری تئاتر دانش آموزی است.
همچنین غفاری؛ سرپرست گروه هنری تیساپه تی آتر، موفق به دریافت  چندین جایزه بازیگری و طراحی صحنه از جشنواره های استانی شده است.

این دوره بازیگری دارای تمامی مجوزات لازم از اداره ارشاد اسلامی و وزارت بهداشت جهت برگزاری می‌باشد و با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گزاری اجتماعی در آموزشگاه هنرهای نمایشی افرا واقع در ساری بلوار پاسداران برگزار می‌شود.
علاقمندان شرکت در این کارگاه جهت رزرو و کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 01133342485 و 09335138393 تماس حاصل نمایند.


شایان ذکر است در همین راستا کارگاه یک روزه نویسندگی تحت عنوان " نویسنده چه کسی نیست و نویسندگی چه چیزی نیست " زیرنظر محمد فضلی کارشناس ارشد ادبیات دراماتیک ٧ آبان ماه در آموزشگاه هنرهای نمایشی افرا برگزار خواهد شد.

 
مطالب مرتبط

آیین اختتامیه سی و دومین جشنواره تئاتر استان مازندران برگزار شد؛

راهیابی «سرخ او» و «ترس و لرز» به چهلمین جشنواره تئاتر فجر
آیین اختتامیه سی و دومین جشنواره تئاتر استان مازندران برگزار شد؛

راهیابی «سرخ او» و «ترس و لرز» به چهلمین جشنواره تئاتر فجر

بالاخره پس از چهار روز آیین اختتامیه سی و سومین جشنواره تئاتر استان مازندران هم با معرفی برگزیدگان این دوره به خط پایان رسید و نمایش های راهیابی «سرخ او» و «ترس و لرز» به عنوان نمایندگان استان مازندران برای حضور در چهلمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر به دبیرخانه این جشنواره ...

|

از سوی دبیرخانه

جدول اجرایی گروه های نمایشی جشنواره تئاتر استان مازندران منتشر شد
از سوی دبیرخانه

جدول اجرایی گروه های نمایشی جشنواره تئاتر استان مازندران منتشر شد

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر از مازندران ، حمیدرضا هراسانی رئیس سازمان بسیج هنرمندان گفت: هیئت انتخاب آثار این جشنواره، متشکل از عبدالرضا رشیدی، امیرحسین فلاحت پیشه و سیدحسین ساداتی پس از بازبینی 29 اثر در یازده شهر استان ، در نهایت 11 اثر را انتخاب کردند.

|

دبیر سی‌وسومین جشنواره تئاتر مازندران:

درخواست خانواده تئاتر  تکمیل تالار مرکزی ساری است
دبیر سی‌وسومین جشنواره تئاتر مازندران:

درخواست خانواده تئاتر تکمیل تالار مرکزی ساری است

مازندران تن‌ها استانی بود که بخش بازبینی جشنواره را امسال به صورت حضوری برگزار کرد و اکنون نیز شاهد استقبال چشمگیر مخاطبان بودیم. همه این نکات با همکاری خوب عوامل اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران محقق شد که از همه همراهان قدردانی می‌کنم.

|

نگاهی به سی و دومین جشنواره تئاتر استان مازندران

جان دوباره تئاتر
نگاهی به سی و دومین جشنواره تئاتر استان مازندران

جان دوباره تئاتر

سی و سومین جشنواره تئاتر مازندران با راهیابی ۱۳ گروه نمایشی در بخش‌های آمفی تئاتر و بلک باکس همراه بود، این جشنواره در سالن سلمان هراتی در اداره فرهنگ و ارشاد مرکز مازندران از ۲۶ آبان ماه جاری آغاز و در تاریخ ۲۹ آبان ماه به کار خود پایان می‌دهد.

|

با اعلام جدول  اجراهای سی و سومین دوره

بزرگترین رویداد تئاتری مازندران آغاز می‌شود
با اعلام جدول اجراهای سی و سومین دوره

بزرگترین رویداد تئاتری مازندران آغاز می‌شود

سی‌وسومین جشنواره تئاتر مازندران از چهارشنبه 26 آبان با اجرای ۱۳ نمایش در ساری و رقابت این آثار در حضور داوران، مرحله نهایی آغاز می‌شود تا پس از دو دوره، بار دیگر توان اجرایی گروه‌های نمایشی مازندران برای راه‌یابی به جشنواره تئاتر فجر محک زده شود.

|

نظرات کاربران