در حال بارگذاری ...
 • ویژه نامه بیست و نهمین جشنواره تئاتر مازندران منتشر شد

  ویژه نامه بیست و نهمین جشنواره تئاتر استان مازندران به صورت الکترونیکی منتشر شد.

  به گزارش تئاتر مازندران، امسال با نظر ستاد برگزاری و دبیرخانه دائمی جشنواره تئاتر مازندران، ویژه نامه جشنواره به منظور صرفه جویی در هزینه ها و کاهش مصرف کاغذ به صورت نسخه الکترونیکی منتشر شد. در سال های گذشته ویژه نامه جشنواره تئاتر مازندران به صورت کاغذی منتشر می شد و در روز اختتامیه در اختیار هنرمندان قرار می گرفت. در دوره بیست و هفتم نیز ویژه نامه جشنواره در قالب یک مجله روزانه با 3 شماره منتشر شد که به دلیل آماده شدن ویژه نامه پیش از مراسم اختتامیه و اعلام نتایج جشنواره، امکان درج برگزیدگان جشنواره وجود نداشت. اما الکترونیکی منتشر شدن ویژه نامه در دوره بیست و نهم این امکان را فراهم کرد که علاوه بر تقویم جشنواره، معرفی گروه ها، هیأت انتخاب، هیأت داوران و برخی اطلاعات درباره جشنواره، نام برگزیدگان جشنواره نیز در بولتن ثبت و منتشر شود. این ویژه نامه با عنوان «تماشاخانه29» توسط «روح الله شجاعی کیاسری» صفحه آرایی شد.

   

  فایل ویژه نامه بیست و نهمین جشنواره تئاتر مازندران در پیوست همین خبر قابل دانلود است.
  مطالب مرتبط

  دبیر بیست‌نهمین جشنواره تئاتر مازندران:

تئاتر استان به وحدت و انسجام بیشتری نیاز دارد
  دبیر بیست‌نهمین جشنواره تئاتر مازندران:

  تئاتر استان به وحدت و انسجام بیشتری نیاز دارد

  دبیر بیست‌نهمین جشنواره تئاتر مازندران و معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در مراسم اختتامیه بیست‌ونهمین جشنواره تئاتر مازندران، بر ضرورت افزایش وحدت بین هنرمندان تئاتر استان تأکید کرد.

  |

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران مطرح کرد:

تلاش برای گسترش زیرساخت‌های تئاتر
  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران مطرح کرد:

  تلاش برای گسترش زیرساخت‌های تئاتر

  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران مراسم اختتامیه بیست‌ونهمین جشنواره تئاتر مازندران، گفت: در تلاش هستیم کارهای زیربنایی خوبی در زمینه زیرساخت‌های تئاتر انجام دهیم. به گزارش تئاتر مازندران، احد ...

  |

  نظرات کاربران