در حال بارگذاری ...
 • کارگردان نمایش «سوپ بوقلمون»:

  سوپ بوقلمون ویترینی از رفتارهای خوب و بد انسانی است

  نمایش «سوپ بوقلمون» به کارگردانی سینا علیپور روز گذشته به عنوان چهارمین نمایش بیست و نهمین جشنواره تئاتر مازندران در سالن آمفی تئاتر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران روی صحنه رفت.

  به گزارش تئاتر مازندران، کارگردان نمایش «سوپ بوقلمون» گفت: ما در این نمایش تلاش آدم‌ها برای زنده ماندن خود و جان سالم به در بردن از این مهلکه را گاهی با رفتار و عملی شرافتمندانه و انسانی و گاه با رفتارهای دیگر می‌بینیم. سوپ بوقلمون ویترینی از رفتارهای خوب و بد انسانی است.

  سینا علیپور درباره نگاهش به جشنواره اظهار کرد: این جشنواره ویترین و ماحصل یک‌ساله فعالیت تئاتری یک استان است و گروه‌های نمایشی از شهرهای مختلف استان فعالیت‌های خود را برای محک خوردن به اشتراک می‌گذارند.

  وی افزود: جشنواره‌ها را که دنبال کنیم می‌توانیم پیشرفت هنر و تئاتر را در استان ببینیم و آن را نسبت به جشنواره‌های قبل بسنجیم. بنابراین جشنواره‌ هم نقش مهمی در ارزشیابی دارد و هم برگزاری آن سبب می‌شود هنرمندان کنار هم جمع شده و اطلاعات و معلومات خود را به اشتراک بگذارند.

   

  امید طیرانی بی‌غم، سینا علیپور، هادی مهدی‌نیا، نیلوفر نجف‌پور و امیر محمدزاده هنرپیشگان این نمایش هستند.
  مطالب مرتبط

  با حکم هیأت رئیسه انجمن هنرهای نمایشی مازندران انجام شد

انتصاب مدیران جدید دفاتر رامسر، بابلسر و نوشهر
  با حکم هیأت رئیسه انجمن هنرهای نمایشی مازندران انجام شد

  انتصاب مدیران جدید دفاتر رامسر، بابلسر و نوشهر

  تئاتر مازندران در ابتدای سال جاری علاوه بر پویایی در زمینه اجراها، در حوزه اداری هم تغییر و تحولاتی داشت و چند مدیر شعبه انجمن در شهرستان های مختلف تغییر کردند.

  |

  نظرات کاربران