در حال بارگذاری ...
 • کارگردان نمایش «سوپ بوقلمون»:

  سوپ بوقلمون ویترینی از رفتارهای خوب و بد انسانی است

  نمایش «سوپ بوقلمون» به کارگردانی سینا علیپور روز گذشته به عنوان چهارمین نمایش بیست و نهمین جشنواره تئاتر مازندران در سالن آمفی تئاتر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران روی صحنه رفت.

  به گزارش تئاتر مازندران، کارگردان نمایش «سوپ بوقلمون» گفت: ما در این نمایش تلاش آدم‌ها برای زنده ماندن خود و جان سالم به در بردن از این مهلکه را گاهی با رفتار و عملی شرافتمندانه و انسانی و گاه با رفتارهای دیگر می‌بینیم. سوپ بوقلمون ویترینی از رفتارهای خوب و بد انسانی است.

  سینا علیپور درباره نگاهش به جشنواره اظهار کرد: این جشنواره ویترین و ماحصل یک‌ساله فعالیت تئاتری یک استان است و گروه‌های نمایشی از شهرهای مختلف استان فعالیت‌های خود را برای محک خوردن به اشتراک می‌گذارند.

  وی افزود: جشنواره‌ها را که دنبال کنیم می‌توانیم پیشرفت هنر و تئاتر را در استان ببینیم و آن را نسبت به جشنواره‌های قبل بسنجیم. بنابراین جشنواره‌ هم نقش مهمی در ارزشیابی دارد و هم برگزاری آن سبب می‌شود هنرمندان کنار هم جمع شده و اطلاعات و معلومات خود را به اشتراک بگذارند.

   

  امید طیرانی بی‌غم، سینا علیپور، هادی مهدی‌نیا، نیلوفر نجف‌پور و امیر محمدزاده هنرپیشگان این نمایش هستند.
  مطالب مرتبط

  با رأی هیأت داوران

نمایش‌های برتر بیست‌ونهمین جشنواره تئاتر مازندران معرفی شدند
  با رأی هیأت داوران

  نمایش‌های برتر بیست‌ونهمین جشنواره تئاتر مازندران معرفی شدند

  بیست‌ونهمین جشنواره تئاتر مازندران شب گذشته با معرفی برگزیدگان بخش‌های مختلف و دو گروه برتر جشنواره برای معرفی به دبیرخانه سی و ششمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر پایان یافت.

  |

  با حکم هیأت رئیسه انجمن هنرهای نمایشی مازندران انجام شد

انتصاب مدیران جدید دفاتر رامسر، بابلسر و نوشهر
  با حکم هیأت رئیسه انجمن هنرهای نمایشی مازندران انجام شد

  انتصاب مدیران جدید دفاتر رامسر، بابلسر و نوشهر

  تئاتر مازندران در ابتدای سال جاری علاوه بر پویایی در زمینه اجراها، در حوزه اداری هم تغییر و تحولاتی داشت و چند مدیر شعبه انجمن در شهرستان های مختلف تغییر کردند.

  |

  نظرات کاربران