در حال بارگذاری ...
 • هم‌زمان با آغاز ایام مبارک رمضان در ایزدشهر

  نمایش شاد و موزیکال«زخم زبون» به روی صحنه می رود

  نمایش شاد و موزیکال«زخم زبون» به کارگردانی حمیدرضا گل محمدی در ایزدشهر به روی صحنه می رود.

  به گزارش تئاتر مازندران، نمایش شاد و موزیکال«زخم زبون» به نویسندگی و کارگردانی حمیدرضا گل محمدی تواندشتی  به تهیه کنندگی موسسه فرهنگی هنری پژواک هنر آرمان  به مدیریت شقایق توکلی  از 16 الی  اردی بهشت ماه 98 به مدت پنج شب  در ایزدشهر به روی صحنه می رود.
  نمایش شاد و موزیکال«زخم زبون» کاری از هنرجویان رشته تئاتر موسسه فرهنگی هنری پژواک هنر آرمان  جهت پایان دوره کلاس بازیگری تئاتر از 16 الی 21 اردی بهشت ماه  بعد از افطار راس ساعت 21 در پلاتو اختصاصی موسسه فرهنگی هنری پژواک هنر آرمان ایزد شهرواقع در گلستان 19 –  اندیشه29 به اجرا در خواهد آمد.
  نمایش  «زخم زبون» نمایشی با مضامین اخلاقی در رده سنی کودک و نوجوان و از موسیقی زنده برخورداراست.
  خلاصه داستان این نمایش به ماجرای پیرزنی می پردازدکه برای تهیه هیزوم به جنگل می رفت، روزی از روز ها در مسیر راه خود به شیری برمی خورد که به دلیل رفتن خاری در پایش، ناله اش برهوا رفته بود، پیرزن به شیر کمک می کند و خار را از پایش در می‌آورد و...
  دراماتورژی این نمایش را مهدی نصراله زاده به عهده دارد و سما کابلی به عنوان دستیار کارگردان، طراح صحنه، لباس و گریم، مائده نائیجی به عنوان منشی صحنه و مظاهر حسین پور به عنوان مسوول تدارکات در این نمایش همکاری دارد.
  سرپرستی موسیقی این نمایش را امید ارجمندی بر عهده دارد و علیرضا نصراله زاده به عنوان نوازنده پیانو، علیرضا کریمی به عنوان نوازنده دایره و جواد هاشمی به عنوان نوازنده کاخن اجرای موسیقی زنده این نمایش را بر عهده داشته و امیرحسین اقبالی، رضا اسماعیل زاده، امیر محمد احمدزاده عربی، نرگس نیاز پور، مهدیس هاشمی، محمد مهدی رحمتی و فاطمه(عسل) گل محمدی تواندشتی به عنوان گروه هم سرایان همکاری دارند.
  فاطمه(عسل) گل محمدی تواندشتی به عنوان قصه گو، یاسمین تقی نژاد در نقش ماهتوننا، محمد مهدی شریف پور در نقش شیر، رضا اسماعیل زاده در نقش کلاغ، نرگس نیاز پور، امیر محمد احمد زاده عربی ، سارینا حق تعالی، مهدیس هاشمی، محمد مهدی رحمتی و امیرحسین اقبالی در نقش درختان جنگلی در این نمایش به ایفای نقش می پردازند.

  دیدن این نمایش رایگان هست و به علت محدود بودن ظرفیت پلاتو علاقمندان جهت دیدن نمایش می توانند با شماره همراه  ۰۹۳۳۸۲۵۵۰۰۹ تماس حاصل کنند.
  نظرات کاربران