در حال بارگذاری ...
 • رئیس انجمن هنرهای نمایشی مازندران:

  توسعه و مشارکت‌های مدنی تئاتر استان مطلوب است

  رئیس انجمن هنرهای نمایشی مازندران در نشست مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی ایران با برخی از مدیران شعب شهرستانی انجمن نمایش استان و فعالان تئاتر گفت: در ماه‌های اخیر اتفاقات خوبی برای تئاتر مازندران افتاده است که نشان دهنده پویایی تئاتر این استان است.

  به گزارش تئاتر مازندران، «میثم زندی» اظهار کرد: این انجمن به جز شهرستان تنکابن که اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آن با انجمن همکاری مناسبی برای راه‌اندازی دفتر شعبه انجمن هنرهای نمایشی استان نداشت، تقریبا در همه شهرستان‌های دارای اداره فرهنگ و ارشاد دفتر انجمن مستقر شده است.

  وی افزود: مازندران از نظر راه‌اندازی دفاتر شهرستانی انجمن، تنها استان کشور است که بیش از 90 درصد این امر را محقق کرده است. انجمن هنرهای نمایشی مازندران در سراسر استان دارای دفتر و خانه مستقل است و تمام شهرستان‌های استان درگیر تولید تئاتر هستند. هیچ زمانی اهالی تئاتر استان به اندازه یک سال اخیر با هم در ارتباط نبودند. در این افزایش ارتباط، فضای مجازی کمک زیادی به ما کرد.

  زندی با تأکید بر این که فضای توسعه و مشارکت‌های مدنی تئاتر استان مطلوب است گفت: در کنار همه نقاط قوت این را هم می‌پذیریم که نقاط ضعفی داریم و باید آن ها را برطرف کنیم.
  مطالب مرتبط

  با حکم هیأت رئیسه انجمن هنرهای نمایشی مازندران انجام شد

انتصاب مدیران جدید دفاتر رامسر، بابلسر و نوشهر
  با حکم هیأت رئیسه انجمن هنرهای نمایشی مازندران انجام شد

  انتصاب مدیران جدید دفاتر رامسر، بابلسر و نوشهر

  تئاتر مازندران در ابتدای سال جاری علاوه بر پویایی در زمینه اجراها، در حوزه اداری هم تغییر و تحولاتی داشت و چند مدیر شعبه انجمن در شهرستان های مختلف تغییر کردند.

  |

  نظرات کاربران