در حال بارگذاری ...
 • رئیس انجمن هنرهای نمایشی مازندران:

  توسعه و مشارکت‌های مدنی تئاتر استان مطلوب است

  رئیس انجمن هنرهای نمایشی مازندران در نشست مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی ایران با برخی از مدیران شعب شهرستانی انجمن نمایش استان و فعالان تئاتر گفت: در ماه‌های اخیر اتفاقات خوبی برای تئاتر مازندران افتاده است که نشان دهنده پویایی تئاتر این استان است.

  به گزارش تئاتر مازندران، «میثم زندی» اظهار کرد: این انجمن به جز شهرستان تنکابن که اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آن با انجمن همکاری مناسبی برای راه‌اندازی دفتر شعبه انجمن هنرهای نمایشی استان نداشت، تقریبا در همه شهرستان‌های دارای اداره فرهنگ و ارشاد دفتر انجمن مستقر شده است.

  وی افزود: مازندران از نظر راه‌اندازی دفاتر شهرستانی انجمن، تنها استان کشور است که بیش از 90 درصد این امر را محقق کرده است. انجمن هنرهای نمایشی مازندران در سراسر استان دارای دفتر و خانه مستقل است و تمام شهرستان‌های استان درگیر تولید تئاتر هستند. هیچ زمانی اهالی تئاتر استان به اندازه یک سال اخیر با هم در ارتباط نبودند. در این افزایش ارتباط، فضای مجازی کمک زیادی به ما کرد.

  زندی با تأکید بر این که فضای توسعه و مشارکت‌های مدنی تئاتر استان مطلوب است گفت: در کنار همه نقاط قوت این را هم می‌پذیریم که نقاط ضعفی داریم و باید آن ها را برطرف کنیم.
  مطالب مرتبط

  پاییز، بهارِ نشست‌های شهرستانی تئاتر مازندران

  پاییز، بهارِ نشست‌های شهرستانی تئاتر مازندران

  پس از برگزاری بیست‌ونهمین جشنواره تئاتر مازندران، فعالیت‌های انجمن هنرهای نمایشی مازندران عمدتا به برگزاری نشست‌های شهرستانی انجمن هنرهای نمایشی و بررسی مسائل تئاتر شهرستان‌های مختلف استان متمرکز شده است.

  |

  رئیس انجمن هنرهای نمایشی مازندران:

استاندار برای اراده جمعی هنرمندان وقت بگذارد
  رئیس انجمن هنرهای نمایشی مازندران:

  استاندار برای اراده جمعی هنرمندان وقت بگذارد

  رئیس انجمن هنرهای نمایشی مازندران دیروز و در مراسم افتتاح بلک باکس بزرگ ساری نکات قابل توجهی را در حضور استاندار بیان کرد و به نمایندگی از همه هنرمندان استان، از استاندار خواست تا برای هنرمندان نیز وقت بگذارد

  |

  در پایان سی‌اُمین جشنواره تئاتر استانی

آثار برگزیده مازندران به دبیرخانه جشنواره فجر معرفی شدند
  در پایان سی‌اُمین جشنواره تئاتر استانی

  آثار برگزیده مازندران به دبیرخانه جشنواره فجر معرفی شدند

  صبح امروز در سالن آمفی‌تئاتر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، هیأت داوران و تعدادی از هنرمندان تئاتر مازندران برگزار شد و آثار برگزیده این جشنواره به دبیرخانه سی‌و‌هفتمین جشنواره بین‌المللی تئاترفجر معرفی شدند.

  |

  نظرات کاربران