در حال بارگذاری ...
 • مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی ایران:

  پویایی تئاتر مازندران مشهود است

  مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی ایران پایان هفته گذشته سفری به مازندران داشت و با تعدادی از فعالان و مسئولان تئاتر این استان دیدار کرد.

  به گزارش تئاتر مازندران، ارمغان بهداروند در این سفر 2 روزه به مازندران هم از برخی فضاهای تئاتری غرب استان بازدید کرد، هم نمایش دید و هم با برخی از فعالان تئاتر استان اعم از رئیس انجمن هنرهای نمایشی مازندران، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نوشهر و چند تن از مدیران دفاتر شهرستانی انجمن هنرهای نمایشی مازندران دیدار و گفت‌وگو کرد.‌ مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی ایران پس از تماشای نمایش‌های پایان دوره کارگاه تئاتر گروه مولانا یعنی دو تئاتر «آخرین تابلو» به کارگردانی «فاطمه زندی» و «اول چه کسی؟» به کارگردانی «محمدرضا آگاه» در نوشهر، جلسه‌ای با برخی فعالان تئاتر استان داشت.

  مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی ایران پس از شنیدن اظهارات حاضران در جلسه، با بیان این‌که رئیس انجمن هنرهای نمایشی مازندران یکی از مدیران استانی شاخص انجمن محسوب می‌شود، گفت: امروز بر انجمن هنرهای نمایشی ایران مسجل شده که مازندران چقدر در تئاتر پیش آمده و قدرتمندتر از گذشته شده است. تقریبا در همه جشنواره‌های مطرح تئاتر کشور می‌توان حضور هنرمندان مازندران را دید.

  ارمغان بهداروند افزود: نگاه ما به استانی مانند مازندران کاملا مثبت است و سعی می‌کنیم حمایت‌های خوبی هم از این استان داشته باشیم. اما اگر این کمک‌ها و حمایت‌ها اندک به نظر می آید، به خاطر مشکلاتی است که در بخش بودجه با آن گرفتار هستیم. انجمن هنرهای نمایشی ایران مانند بسیاری از بخش‌های دیگر با مشکل بودجه مواجه است. بابت جشنواره تئاتر فجر فقط توانستیم نیمی از بودجه در نظر گرفته شده را جذب کنیم و هنوز 3 میلیارد تومان دیگر بدهکار هستیم.

  مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی ایران با بیان این که در تئاتر استان‌ها همه حمایت‌ها با هماهنگی هیأت رئیسه انجمن انجام می‌شود، اظهار کرد: هماهنگی بیشتر بین دفاتر شهرستانی به رشد تئاتر استان و کشور کمک می‌کند. تکاپویی که در تئاتر مازندران ایجاد شده امیدبخش است و امیدوارم این تکاپو روز به روز افزایش یابد.

   
  مطالب مرتبط

  رئیس انجمن هنرهای نمایشی مازندران:

توسعه و مشارکت‌های مدنی تئاتر استان مطلوب است
  رئیس انجمن هنرهای نمایشی مازندران:

  توسعه و مشارکت‌های مدنی تئاتر استان مطلوب است

  رئیس انجمن هنرهای نمایشی مازندران در نشست مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی ایران با برخی از مدیران شعب شهرستانی انجمن نمایش استان و فعالان تئاتر گفت: در ماه‌های اخیر اتفاقات خوبی برای تئاتر مازندران افتاده است که نشان دهنده پویایی تئاتر این استان است.

  |

  پاییز، بهارِ نشست‌های شهرستانی تئاتر مازندران

  پاییز، بهارِ نشست‌های شهرستانی تئاتر مازندران

  پس از برگزاری بیست‌ونهمین جشنواره تئاتر مازندران، فعالیت‌های انجمن هنرهای نمایشی مازندران عمدتا به برگزاری نشست‌های شهرستانی انجمن هنرهای نمایشی و بررسی مسائل تئاتر شهرستان‌های مختلف استان متمرکز شده است.

  |

  رئیس انجمن هنرهای نمایشی مازندران:

استاندار برای اراده جمعی هنرمندان وقت بگذارد
  رئیس انجمن هنرهای نمایشی مازندران:

  استاندار برای اراده جمعی هنرمندان وقت بگذارد

  رئیس انجمن هنرهای نمایشی مازندران دیروز و در مراسم افتتاح بلک باکس بزرگ ساری نکات قابل توجهی را در حضور استاندار بیان کرد و به نمایندگی از همه هنرمندان استان، از استاندار خواست تا برای هنرمندان نیز وقت بگذارد

  |

  مدیرکل مرکز هنرهای نمایشی ایران:

همه هنرها زبان مردم هستند، اما تئاتر خود مردم است
  مدیرکل مرکز هنرهای نمایشی ایران:

  همه هنرها زبان مردم هستند، اما تئاتر خود مردم است

  مدیرکل مرکز هنرهای نمایشی ایران در مراسم اختتامیه بیست‌ونهمین جشنواره تئاتر مازندران بر ضرورت تلاش همه هنرمندانو مسئولان برای افزایش ارتباط بین تئاتر با مردم تأکید کرد.

  |

  نظرات کاربران