در حال بارگذاری ...
 • توسط گروه تئاتر مولانا از امروز

  «آخرین تابلو» و «اول چه کسی؟» در نوشهر اجرا می‌شوند

  هنرجویان کارگاه تئاتر فاطمه زندی در نوشهر از امروز نمایش پایان دوره خود را اجرا می کنند.

  به گزارش تئاتر مازندران، گروه تئاتر مولانا نوشهر به سرپرستی میثم زندی با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان دو نمایش مربوط به پایان دوره کارگاه بازیگری فاطمه زندی را از امروز روی صحنه می‌برد. نمایش «آخرین تابلو» اثر حسن دولت‌آبادی به کارگردانی فاطمه زندی و نمایش «اول چه کسی؟» به کارگردانی محمدرضا آگاه و با مشاوره فاطمه زندی امروز، فردا و پسفردا -2، 3 و 4 اسفند در سالن آمفی‌تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نوشهر روی صحنه اجرا می شوند. سودا قنبری دستیار کارگردان این نمایش است و ساغر ممدوح، غزل فرزادپور، هایدا الکایی، فاطیما حق‌پرست و پریناز غفاری هنرپیشگان  نمایش «آخرین تابلو» هستند. نمایش «اول چه کسی؟» هم با بازی حسین تازیکه، امیرمحمد باروج، آرشام سلطانی، وحید کیا، رادوین اسحاق پور، امیرحسین داودی، امیرمحمد سحرخیز، آرین حسینی، ایلیا معقولی و امیر منصوری اجرا می شود. «آخرین تابلو» و «اول چه کسی؟» در این 3 روز از ساعت 17 روی صحنه خواهد رفت.
  مطالب مرتبط

  اجرای تئاترهای دانشجویی در نوشهر

  اجرای تئاترهای دانشجویی در نوشهر

  پروژه‌های نهایی تعدادی از دانشجویان رشته تئاتر دانشگاه هنر و معماری کمال‌الملک نوشهر این هفته در قالب نمایش روی صحنه رفت.

  |

  با حکم هیأت رئیسه انجمن هنرهای نمایشی مازندران انجام شد

انتصاب مدیران جدید دفاتر رامسر، بابلسر و نوشهر
  با حکم هیأت رئیسه انجمن هنرهای نمایشی مازندران انجام شد

  انتصاب مدیران جدید دفاتر رامسر، بابلسر و نوشهر

  تئاتر مازندران در ابتدای سال جاری علاوه بر پویایی در زمینه اجراها، در حوزه اداری هم تغییر و تحولاتی داشت و چند مدیر شعبه انجمن در شهرستان های مختلف تغییر کردند.

  |

  نظرات کاربران