در حال بارگذاری ...

«چاه» در بابل روی صحنه رفت

نمایش «چاه» به نویسندگی «علیرضا توانا» و کارگردانی «عباس ابوالحسنی» از پنجشنبه گذشته در تماشاخانه ابوالحسنی بابل روی صحنه رفت.

به گزارش تئاتر مازندران، ابوالحسنی که سال گذشته نمایش «مردگان بی‌کفن و دفن» اثر ژان پل سارتر را در بابل روی صحنه برده بود، این بار سراغ یک نمایشنامه ایرانی رفت و آن را به دو زبان اجرا کرد. سینا قاسمی نمایشنامه چاه اثر توانا را برای این اجرا به زبان انگلیسی ترجمه کرد.

این نمایش هر روز در دو سانس اجرا می‌شود که سانس نخست از ساعت 17 و به زبان انگلیسی و سانس دوم از ساعت 19 و به زبان فارسی است. نخستین بار است که در مازندران یک نمایش به طور کامل به زبان انگلیسی اجرا می‌شود. افسون نامداری، محسن خسروی و اهورا گل‌عموپور هنرپیشگان این نمایش هستند و عطا روحبخش نیز طراحی صحنه «چاه» را به عهده دارد.

«چاه» هر روز در آموزشگاه هنرهای نمایشی ابوالحسنی واقع در بابل، خیابان مدرس، روبه‌روی شش دری، ساختمان حسنپور، طبقه دوم اجرا شود. اجرای نمایش در روزهای شنبه تعطیل است.
مطالب مرتبط

عباس ابوالحسنی:

«چاه» از مازندران به هند می‌رود
عباس ابوالحسنی:

«چاه» از مازندران به هند می‌رود

نمایش دوزبانه «چاه» نوشته «علیرضا توانا» و به کارگردانی «عباس ابوالحسنی» که از 19 بهمن تا 17 اسفند سال گذشته به مدت 23 شب و هر شب دو نوبت در تماشاخانه ابوالحسنی بابل روی صحنه رفته بود، برای اجرا در جشنواره بین‌المللی تئاتر کرالا به هندوستان دعوت شد.

|

«تنهایی مفرد شایان» در بابل به صحنه رفت

«تنهایی مفرد شایان» در بابل به صحنه رفت

«تنهایی مفرد شایان» عنوان نمایشنامه‌ای نوشته پیمان می‌آبادی است که از پنجشنبه گذشته در سالن آمفی‌تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بابل روی صحنه رفت.

|

نظرات کاربران