در حال بارگذاری ...
 • مقاله هنرمند مازندرانی به بخش نهایی پنجمین همایش ملی رادی‌شناسی راه یافت

  عناوین چکیده مقالات پذیرفته شده پنجمین همایش ملی رادی‌شناسی پس از بررسی مقالات پژوهشگران شرکت کننده در بخش پژوهش این همایش از سوی روابط عمومی بنیاد «اکبر رادی» اعلام شد.

  به گزارش تئاتر مازندران، هیأت داوران بخش مسابقه مقالات پژوهشی متشکل از دکتر بهروز محمودی بختیاری، آرش رادی و دکتر روح‌الله جعفری از میان چکیده مقالات ارسالی شرکت‌کنندگان به دبیرخانه پنجمین همایش ملی رادی‌شناسی، 13 چکیده مقاله را انتخاب کردند که نام رئیس انجمن هنرهای نمایشی مازندران نیز در بین پژوهشگران راه یافته به بخش نهایی دیده می‌شود.

  مقاله پژوهشی «بررسی کاراکتر روشنفکری در آثار اکبر رادی» نوشته میثم زندی، رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان مازندران و مدیر گروه رشته تئاتر و سینما دانشگاه هنر و معماری کمال‌الملک نوشهر، در پنجمین همایش ملی رادی‌شناسی، پذیرفته شد. هیأت داوران این بخش پس از بررسی مقالات ارسالی پژوهشگران، آثار پذیرفته شده برای ارائه به سیمنار رادی‌شناسی یا انتشار در کتاب رادی‌شناسی 5 و همچنین مقالات برتر را در مراسم پایانی این همایش انتخاب و معرفی می کند.

   پنجمین همایش ملی رادی‌شناسی اسفند ماه سال جاری توسط بنیاد «اکبر رادی» با همکاری نهادهای فرهنگی، هنری و علمی در تهران برگزار می‌شود.
  مطالب مرتبط

  با حکم هیأت رئیسه انجمن هنرهای نمایشی مازندران انجام شد

انتصاب مدیران جدید دفاتر رامسر، بابلسر و نوشهر
  با حکم هیأت رئیسه انجمن هنرهای نمایشی مازندران انجام شد

  انتصاب مدیران جدید دفاتر رامسر، بابلسر و نوشهر

  تئاتر مازندران در ابتدای سال جاری علاوه بر پویایی در زمینه اجراها، در حوزه اداری هم تغییر و تحولاتی داشت و چند مدیر شعبه انجمن در شهرستان های مختلف تغییر کردند.

  |

  نظرات کاربران