در حال بارگذاری ...
 • کارگردان مازندرانی:

  «سوپ بوقلمون» برای فجر آماده است

  شنبه، یکشنبه و پنجشنبه هفته آینده اجرای نمایش‌های مازندران در بخش مسابقه جشنواره تئاتر فجر روی صحنه می‌روند.

   به گزارش تئاتر مازندران، نخستین نمایشی که از مازندران روی صحنه قرار می‌گیرد «سوپ بوقلمون» به نویسندگی سید امیر رستگار و کارگردانی سینا علیپور از گروه تئاتر «پژواک» بابلسر است که به عنوان نمایش برگزیده استانی به بخش مسابقه فجر راه یافت. امید طیرانی بی‌غم، سینا علیپور، هادی مهدی‌نیا، نیلوفر نجف‌پور و امیر محمدزاده هنرپیشگان «سوپ بوقلمون» هستند. علیپور که قرار است شنبه آینده نمایش خود را در سالن سایه مجموعه تئاتر شهر روی صحنه ببردگفت: گروه آمادگی کاملی برای اجرا در جشنواره دارد. تقریبا روزی 5 تا 6 ساعت تمرین فشرده داریم و فردا  تمرینات‌مان پایان می یابد.

  وی افزود: جمعه عازم تهران خواهیم شد تا پس از اجرای نمایش روز جمعه کار نصب دکور را آغاز کنیم. تغییراتی هم در دکور انجام دادیم. سعی کردیم صحنه‌ای جذاب‌تر ایجاد کنیم. از نظر تمرین و کیفیت هم خوشبختانه وضعیت خوبی داریم. به نظرم تمرینات‌مان در همه بخش‌های نمایش بهتر از اجرای نمایش در جشنواره تئاتر استان است. این اطمینان را می‌دهم که «سوپ بوقلمون» در سالن سایه تئاتر شهر، بهتر از اجرای استانی باشد.
  مطالب مرتبط

  با رأی هیأت داوران

نمایش‌های برتر بیست‌ونهمین جشنواره تئاتر مازندران معرفی شدند
  با رأی هیأت داوران

  نمایش‌های برتر بیست‌ونهمین جشنواره تئاتر مازندران معرفی شدند

  بیست‌ونهمین جشنواره تئاتر مازندران شب گذشته با معرفی برگزیدگان بخش‌های مختلف و دو گروه برتر جشنواره برای معرفی به دبیرخانه سی و ششمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر پایان یافت.

  |

  کارگردان نمایش «سوپ بوقلمون»:

سوپ بوقلمون ویترینی از رفتارهای خوب و بد انسانی است
  کارگردان نمایش «سوپ بوقلمون»:

  سوپ بوقلمون ویترینی از رفتارهای خوب و بد انسانی است

  نمایش «سوپ بوقلمون» به کارگردانی سینا علیپور روز گذشته به عنوان چهارمین نمایش بیست و نهمین جشنواره تئاتر مازندران در سالن آمفی تئاتر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران روی صحنه رفت.

  |

  نظرات کاربران