در حال بارگذاری ...
 • امشب در کارگاه هنر و تجربه بابل

  آخرین اجرای «ماتادور» روی صحنه می رود

  اجرای نمایش «ماتادور» که با طراحی، نویسندگی، کارگردانی و بازی دانیال جوهرزاده از هفته آخر آذر در بابل آغاز شد، امروز پایان می‌یابد.

  به گزارش تئاتر مازندران، اجرای این نمایش از 24 آذر در کارگاه هنر و تجربه بابل آغاز شده بود. فاطمه فضلی بازیگر فرم این نمایش است و پویان مهدی‌پور اجرای موسیقی نمایش را به عهده دارد. علی هرمزی(عکاس)، امید محجوب(اجرای تصاویر)، پدرام ملابراری(اجرای نور) و کاملیا زرین‌آبادی، فائزه نوروزی و فراز فرهادی(طراحان پوستر) دیگر عوامل تولید این نمایش هستند. آخرین اجرای «ماتادور» امروز از ساعت 19 در کارگاه هنر و تجربه بابل واقع در خورشیدکلا، معراج 12 روی صحنه می‌رود.
  مطالب مرتبط

  عباس ابوالحسنی:

«چاه» از مازندران به هند می‌رود
  عباس ابوالحسنی:

  «چاه» از مازندران به هند می‌رود

  نمایش دوزبانه «چاه» نوشته «علیرضا توانا» و به کارگردانی «عباس ابوالحسنی» که از 19 بهمن تا 17 اسفند سال گذشته به مدت 23 شب و هر شب دو نوبت در تماشاخانه ابوالحسنی بابل روی صحنه رفته بود، برای اجرا در جشنواره بین‌المللی تئاتر کرالا به هندوستان دعوت شد.

  |

  «تنهایی مفرد شایان» در بابل به صحنه رفت

  «تنهایی مفرد شایان» در بابل به صحنه رفت

  «تنهایی مفرد شایان» عنوان نمایشنامه‌ای نوشته پیمان می‌آبادی است که از پنجشنبه گذشته در سالن آمفی‌تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بابل روی صحنه رفت.

  |

  «چاه» در بابل روی صحنه رفت

  «چاه» در بابل روی صحنه رفت

  نمایش «چاه» به نویسندگی «علیرضا توانا» و کارگردانی «عباس ابوالحسنی» از پنجشنبه گذشته در تماشاخانه ابوالحسنی بابل روی صحنه رفت.

  |

  نظرات کاربران