در حال بارگذاری ...
 • توسط گروه تئاتر سونر آمل

  «کاش می‌شد منم بیام» در بخش مرور جشنواره تئاتر فجر روی صحنه می رود

  یک نمایش از مازندران به بخش مرور تئاتر ایران سی‌وششمین جشنواره تئاتر فجر راه یافت.

  به گزارش تئاتر مازندران، شورای انتخاب 3 نفره متشکل از سمانه زندی‌نژاد، علی قلی‌پور و بهنام نوایی 39 نمایش را برای حضور در بخش مرور تئاتر ایران انتخاب کرد که نمایش «کاش می‌شد منم بیام» به کارگردانی مشترک محسن اردشیر و غنچه شکوهیان از گروه تئاتر سونر آمل به عنوان یکی از نمایش‌های حاضر در بخش مرور تئاتر ایران انتخاب شد. با انتخاب این نمایش، تعداد نمایش‌های مازندران در سی‌وششمین جشنواره تئاتر فجر به 3 نمایش رسید.

  این نمایش به نویسندگی کامران شهلایی از 14 تا 31 شهریور در مجتمع تئاتر شهر آمل اجرای عموم داشت. محمدرضا شجاعی، فرخنده ابراهیمی، پونه غدیری و سارا یزدانی هنرپیشگان این نمایش هستند.

  نمایشنامه «کاش می‌شد منم بیام...» مضمونی اجتماعی دارد و در دوره سی‌و‌‌پنجم جشنواره تئاتر فجر نمایشنامه برگزیده شد. این اثر بخشی از زندگی مادری را روایت می‌کند که برای ادامه تحصیل، از به دنیا آوردن فرزندش منصرف شده و جنین را سقط می‌کند، اما پس از چند سال فرزند سقط‌ شده به خواب او می‌آید و همین موضوع زندگی او را مختل می‌کند، تا جایی که زن تصور می‌کند این بچه واقعا وجود دارد.

  گروه تئاتر «سونر» آمل سال گذشته نیز با نمایش «مرگ آنجل‌ها» در بخش مرور تئاتر ایران حضور داشت و یک جایزه به دست آورد. این گروه در دوره سی‌وچهارم نیز 4 جایزه در بخش نمایش‌های میدانی فجر را کسب کرد.

  «کاش می‌شد منم بیام» متقاضی حضور در بیست‌ونهمین جشنواره تئاتر مازندران نیز بود که در مرحله انتخاب برای شرکت در بخش نهایی تایید نشد.
  مطالب مرتبط

  پیش از اجرای گروه تئاتر سونر در تئاتر شهر آمل

«کاش می‌شد منم بیام...» در پلاتو خانه پدری هنرمندان روی صحنه رفت
  پیش از اجرای گروه تئاتر سونر در تئاتر شهر آمل

  «کاش می‌شد منم بیام...» در پلاتو خانه پدری هنرمندان روی صحنه رفت

  نمایش «کاش می‌شد منم بیام...» نوشته کامران شهلایی و به کارگردانی محسن اردشیر از چهارشنبه یکم شهریور در پلاتو مؤسسه فرهنگی هنری «خانه پدری هنرمندان» آمل روی صحنه رفت

  |

  نظرات کاربران